Zgłosuj na książki roku 2017

Tajemnica spotkania Małych Urwisów

Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 35)
Wydawnictwo: Siedmioróg
7 (104 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Mistery of the Rogues' Reunion
Malvy

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

anuszka | 2017-01-11
Przeczytana: maj 1999

Jako dziecko uwielbiałam serię książek o przygodach trzech detektywów. Polowałam na nie w bibliotekach i pochłaniałam jednym tchem. Szybka akcja, ciekawi bohaterowie i intrygujące przygody - świetna lektura dla nastolatków.

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech młodocianych detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

Martyna | 2018-01-01
Nakta | 2017-11-03