7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Oddajmy w Wasze ręce pierwsze polskie wydanie książki Przewodnik po Hiperprzestrzeni autorstwa Stewarta Swerdlowa i Janet Swerdlow. Mamy nadzieję, że lektura książki będzie interesująca i inspirująca. Każdy czytelnik i każdy wydawca chciałby, aby książka spełniała oba kryteria równocześnie. Wierzymy, że Przewodnik po Hiperprzestrzeni ma taką szansę. Aby jednak się tak stało potrzebna jest ciekawość i otwartość na otaczający świat.
Stawianie pytań i szukanie na nie odpowiedzi tkwi w naturze człowieka. We współczesnym świecie cierpimy na nadmiar informacji zwany szumem informacyjnym. Pojawia się potrzeba i konieczność umiejętnej, właściwej selekcji i interpretacji wielu informacji. No właśnie właściwej, dla każdej jednostki może to oznaczać zupełnie coś innego. Różne postrzeganie świata to swoisty fundament dobrego postrzeganie świata. Moje szerokie zainteresowania problematyką zdrowotną skłaniają mnie stawiania trudnych pytań i szukania na nie odpowiedzi. Nie jest to łatwe.
O Stewarcie Swerdlowie i Janet Swierdlow usłyszałem w audycji na kanale niezaleznatelewizja.pl, później byłem uczestnikiem jego pierwszego seminarium w Polsce, potem drugiego oraz konsultacji indywidualnych. Osobisty kontakt i dialog ze Stewartem Swerdlowem były dla mnie inspiracją, aby podjąć się wydania jego książek w Polsce. Chciałem przybliżyć polskiemu czytelnikowi jego postać i jego wiedzę o naturze wszechświata. Trzymają Państwo właśnie w swoich dłoniach publikację drukowaną lub publikację elektroniczną (e-book) jako realny efekt spełnienia moich marzeń.
Można powiedzieć niemożliwe jest możliwe.

Właśnie o tym jest Przewodnik po Hiperprzestrzeni to swoisty indywidualny dialog każdego z nas, z nami w roli głównej. Czy istnieje odpowiedź na każde pytanie? Pewnie nie, co nie oznacza, aby nie szukać odpowiedzi. Przedstawione w książce poglądy i opinie na temat wielu ważnych życiowych spraw nie powinny być traktowane jako jedynie słusznie obowiązujące. Powinny właśnie skłaniać do refleksji nad własnym życiem, własnym postępowaniem i jeśli okażą się pomocne mogą w pozytywny sposób wpłynąć na nasze życie osobiste, rodzinne, zawodowe oraz społeczne.

Jarosław Kasprzak
W imieniu Wydawcy
Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Agnieszka Kobyłecka | 2018-03-28
Przeczytana: sierpień 2016

Metodyka posługiwania się symbolami oddziałującymi na podświadomość,sporo wiedzy wartościowej,jednak zalecam - ostrożnie z tymi symbolami i informacjami :)