Twoja grupa krwi a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami Twojego organizmu

Wydawnictwo: The Black Horse
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Audiobook ten zawiera informacje, na temat podstawowych przyczyn nadwagi i otyłości oraz informuje, na temat odżywiania zgodnie z grupą krwi, a także, co jest dla nas lekiem a czego szczególnie powinniśmy unikać w swoim żywieniu. Z audiobooka dowiesz się jak w prosty i bezpieczny sposób, możesz sobie poradzić z regulacją masy ciała i wymodelować je tak, aby na wakacyjnej plaży bez obaw...

Z audiobooka dowiesz się jak w prosty i bezpieczny sposób, możesz sobie poradzić z regulacją masy ciała i wymodelować je tak, aby na wakacyjnej plaży bez obaw prezentować swoje wdzięki, szyk i grację. Audiobook jest przeznaczony dla osób, które szukają naturalnych metod na to, jak w skuteczny sposób pozbyć się nadmiaru masy ciała, utrzymać młody wygląd i poprawić stan swojego zdrowia.

Co daje Ci ten audiobook?
Materiał zawarty w tym wydaniu daje Ci świadomość kierunku, w którym należy patrzeć i gdzie szukać przyczyn swojej otyłości. Dowiesz się, jak rozwiązać ten problem poprzez stosowanie odżywiania zgodnie ze swoją grupą krwi. Okazuje się, iż istnieje związek między dietą, grupą krwi i zdrowiem, a jedzenie pożywienia działającego jak lek w odróżnieniu od grupy krwi, będzie wspomagać prawidłowy metabolizm w organizmie i pomoże utrzymać masę ciała na odpowiednim poziomie. Jednym słowem, poprzez odpowiednią ilość snu, ćwiczenia fizyczne i codzienne stosowanie najważniejszych składników pokarmowych dla Twojej grupy krwi, masz szansę żyć dłużej i zdrowiej oraz utrzymać idealną sylwetkę i masę ciała. Systematyczną pracą nad sobą i uzyskaną wiedzą, możesz dokonać zamiany swoich nieużytecznych przekonań i nawyków na takie, które pozwolą Ci zrzucić zbędne kilogramy, uzyskać i utrzymać wymarzoną wagę ciała, smukłą sylwetkę i młody wygląd oraz zdrowie, na długie lata swojego życia.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!