Arena 13 tom 3. Wojownik

Wydawnictwo: Jaguar
LubimyCzytać

FANTASTYKA NAJWYŻSZYCH LOTÓW! Ostatni tom serii Arena 13 autora bestsellerowych Kronik Wardstone! Genthajczycy szykują się do bitwy z potężnymi dżinami, potrzebują więc jak najwięcej informacji o świecie poza Barierą. Przywódca Genthai Konnit wybiera Leifa do niebezpiecznej misji. Tymczasem Kwin, dziewczyna, którą kocha, robi furorę na arenie jako pierwsza kobieta, biorąca udział w...

FANTASTYKA NAJWYŻSZYCH LOTÓW!

Ostatni tom serii Arena 13 autora bestsellerowych Kronik Wardstone!

Tymczasem Kwin, dziewczyna, którą kocha, robi furorę na arenie jako pierwsza kobieta, biorąca udział w starciach. Pod nieobecność Leifa musi też stawić czoło krwiożerczemu Hobowi.

Czy Leif, Kwin oraz Ada podniosą się po stracie najbliższych i znajdą w sobie dość siły, by pokonać bestię?

"Po części futurystyczna dystopia, po części epickie rzymskie fantasy. Joseph Delaney daje nam coś kompletnie nowego: fascynującą trylogię fantasy." - "Financial Times"

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Vilsa | 2019-05-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadamy, 2019
Przeczytana: 21 maja 2019

To była bardzo dobra seria, dopóki pod koniec ostatnich stron tego tomu autor nie postanowił zrównać całego świata wraz z postaciami z ziemią. Dodatkowo zakończenie urwane jakby w połowie akcji, wprawia w wielki zawód.

Marczuk | 2019-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2019

Podobnie, jak cała seria, jest świetna.

Oczytana | 2019-04-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Średnie
Przeczytana: 18 kwietnia 2019

Chociaż seria spodobała mi się od początku, jestem rozczarowana 3 tomem. Miejscami miałam wrażenie, że Autor pisał go na siłę, ponieważ skończyły mu się pomysły dla historii Leifa.
Pierwszy tom był pełen akcji, żywych dialogów, cudownie zakreślonych relacji między bohaterami i barwnych opisów... A tu mi tego zabrakło. Ostała się sucha relacja Leifa. Rozdziały oczami Kwin czuć było tym, co seria reprezentowała na początku. Wielka szkoda.

Mad2Kat | 2018-08-02
Przeczytana: 31 lipca 2018

Kontynuacja losów bohaterow z poprzednich tomow. Laif tym razem wyrusza za Barierę otaczającą jego świat, by poznać czyhające na ludzi niebezpieczeństwo. Wspólne stawianie czoła nieznanemu powoduje dreszczyk emocji i lęku, który jest obecny przez większą część książki. Gdy bohater przeżywa gorsze chwile, odczuwamy z nim wszystkie emocje (strach, tęsknotę, czy rozpacz).

Autor nie oszczędza swoich bohaterów. Giną, cierpią i ponoszą porażki, a my zmuszeni jesteśmy patrzeć na te okrucieństwa.

Delaney po raz kolejny pokazał talent w kreowaniu fantastycznego i oryginalnego świata, jednak tym razem postanowił nie wykorzystać jego potencjału w pełni, pozostawiając wiele niewyjaśnionych tajemnic. Pozwolił nam jedynie częściowo zagłębić się w książkową krainę. Poczułem duży niedosyt, zwłaszcza przez otwarte zakończenie.

Więcej o tej i o innych książkach znajdziecie na: www.mad2kat.wordpress.com