Krajobrazy mojej duszy. Księga IV

Wydawnictwo: Novae Res
LubimyCzytać

„Krajobrazy” to cykl 6 tomów, w których autor zadaje i stara się dać odpowiedź na fundamentalne psychologiczno-filozoficzne zagadnienia metafizyczne, epistemologiczne i ontologiczne dotyczące człowieka. To sokratejski przewodnik po tym, co ludziom znane i nieznane, czego chcieliby się dowiedzieć o sobie samych, a co często leży na pograniczach i peryferiach ludzkiej świadomości. Co leży w zakresie naszego poznania, a co być może na zawsze pozostanie tajemnicą.

Czy oświecenie jest możliwe i czy przewodnicy duchowi ze snu mają za zadanie przeszkodzić nam w tym procesie?
Czy można, manipulując rzeczywistością snu, wpływać w ten sposób na zdarzenia na jawie?
Czym jest trzydziesty trzeci stopień wtajemniczenia masońskiego i czy są kolejne?
Czy obca cywilizacja to ludzie z przyszłości?
Czy we śnie można cofnąć czas i uczestniczyć w wydarzeniach na Golgocie?

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion