Mamo, chcę kupę!

Okładka książki Mamo, chcę kupę! Jamie Glowacki
Okładka książki Mamo, chcę kupę!
Jamie Glowacki Wydawnictwo: Wydawnictwo Vivante poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Wydawnictwo Vivante
2016-11-14
2016-11-14

Okładka książki Wspieralnik rodzicielski. Kompendium wiedzy o pierwszych trzech miesiącach życia z dzieckiem Alicja Kost, Danuta Kozłowska-Rup
Wspieralnik ro... Alicja Kost, Danuta...
Okładka książki Sen u dzieci Magda Kaczor, Magdalena Szczęsna
Sen u dzieci Magda Kaczor, Magda...
Okładka książki Dlaczego nikt mi tego nie powiedział? Szczery doulowy przewodnik dla przyszłych rodziców Natalia Hailes, Ash Spivak
Dlaczego nikt ... Natalia Hailes, Ash...
Okładka książki Bachor Wojciech Grajkowski, Katarzyna Nowakowska, Anna Rączkowska, Dominika Węcławek
Bachor Wojciech Grajkowski...

Polecam, odpieluchowałam w kilka dni obydwie córki tą metodą.

Polecam, odpieluchowałam w kilka dni obydwie córki tą metodą.

Książka naprawdę pomaga w odpieluchowaniu. U nas pełen sukces mimo wielu obaw. Polecam każdemu kto przygotowuje się na ten trudny czas.

Dostaliśmy z żoną z polecenia. Stek bzdur, autorka na jednej stronie pisze, że nie wykonujemy żadnych prób odpieluchowania, tylko zaczynamy i wyrzucamy wszystkie pieluchy z domu. Na następnej stronie dosłownie napisała, że w wieku 18. miesięcy podjęła pierwszą próbę na swoim dziecku i ponowiła dopiero w wieku 22. miesięcy.

Więcej rzetelniejszych opinii jest w innym wydaniu tej szkodliwej książki: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4053452/mamo-chce-kupe-jak-skutecznie-naucz...

Więcej rzetelniejszych opinii jest w innym wydaniu...

Polecam:) Nie kupujcie majtek treningowych - są zbędne. Przed przeczytaniem kupiłam i wydałam tylko kasę ;)
Dzięki książce odpieluchowałyśmy sie w 4dni, ale nie powiem było ciężko.

Dzięki książce odpieluchowałyśmy sie w 4dni, ale nie powiem było ciężko.

Książka ta, naprawdę mi pomogła jako matce w odpieluchowaniu dziecka. Upewniła mnie w tym co robię i mogłam zdecydowanie pomóc dziecku w odstawieniu pieluch.
U nas największym problemem był żłobek.. ale akurat jego zamknięcie pomogło mi dotrzeć do mojego dziecka. Jeszcze dużo pracy przed nami, ale jesteśmy na dobrej drodze 😍 polecam gorąco.

Kupa i siku, czyli skuteczna nauka nocnikowania. Wraz z upływem lat coraz trudniej rodzice radzą sobie z problemem dotyczącym przystosowania swych pociech do korzystania z nocnika. Z czego to wynika? Z natłoku obowiązków, nieustającego pędu życia czy wygodnictwa? Zapewne przyczyn różnych jest tak wiele ile dzieci… Z pewnością nauka ta nie należy do łatwych i nie ma też co się łudzić, że dziecko nauczy się wykonywać te ważne czynności samodzielnie, bez niczyjej pomocy.

Jamie w swym poradniku w sposób przejrzysty krok po kroku wyjaśnia jak podjąć się tego karkołomnego zadania, jak najmniej przy tym stresując rodziców i dziecko. Zaproponowana przez nią instrukcja jest nad wyraz szczegółowa i zawiera cały wachlarz konkretnych wskazówek. Wiadomo, że nie należy zaproponowanej przez autorkę drogi do pożegnania z pieluchą „przechodzić” restrykcyjne. Zaoferowana przez nią pomoc ma zasygnalizować pewne sprawy. Pomóc w rozwiązaniu konkretnych trudnych kwestii związanych bezpośrednio już z wdrożonym procesem uczenia. Bez wątpienia kluczową role w nim odgrywa poświęcony wówczas dziecku czas i towarzyszące temu wydarzeniu emocje. Te dwie kwestie nie podlegają absolutnie żadnej dyskusji. Jeśli chodzi o metody nauki zaproponowane przez instruktorkę wiele z nich jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować, z kolei z niektórymi bym lekko polemizowała. No cóż…

Mimo wszystko uważam, że pod względem merytorycznym jest to bardzo dobrej jakości poradnik. Warto po niego sięgnąć. Ale może nie w najwyższym akcie desperacji… Zajrzyjcie do niego zanim przystąpicie do działania w kwestii nocnikowej, żeby czasem nie polec zbyt szybko w tej nomen omen bardzo trudnej walce.

• 52 książki 2021
  • Pożyczone
  • Wypożyczone z biblioteki
  • 52 książki w 2021 r.
  • Wyzwanie - 52 książki w 2021

Dodaj cytat z książki Mamo, chcę kupę!