Mamo, chcę kupę!

Jamie Glowacki Wydawnictwo: Wydawnictwo Vivante poradniki dla rodziców
Wydawnictwo Vivante
poradniki dla rodziców
2016-11-14

Kupa i siku, czyli skuteczna nauka nocnikowania. Wraz z upływem lat coraz trudniej rodzice radzą sobie z problemem dotyczącym przystosowania swych pociech do korzystania z nocnika. Z czego to wynika? Z natłoku obowiązków, nieustającego pędu życia czy wygodnictwa? Zapewne przyczyn różnych jest tak wiele ile dzieci… Z pewnością nauka ta nie należy do łatwych i nie ma też co...

Dodaj cytat z książki Mamo, chcę kupę!