Sukces mimo wszystko

Okładka książki Sukces mimo wszystko Donald J. Trump, Meredith McIver
Okładka książki Sukces mimo wszystko
Donald J. TrumpMeredith McIver Wydawnictwo: Onepress biografia, autobiografia, pamiętnik
Trump 101: The Way to Success
Onepress
2017-02-14
2007-01-01
poradnik biznes sukces

Okładka książki Nigdy się nie poddawaj! Donald J. Trump, Meredith McIver
Nigdy się nie ... Donald J. Trump, Me...
Okładka książki Time to Get Tough Wynton Hall, Donald J. Trump, Meredith McIver, Peter Schweizer
Time to Get Tough Wynton Hall, Donald...

🚀 Książka w 3 zdaniach:

1. Książka przedstawia recepturę sukcesu według słynnego amerykańskiego przedsiębiorcy i byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych- Donalda Trumpa.
2. Opisuje drogę na szczyt, problemy i przeszkody na tej drodze, a przede wszystkim doświadczenia multimiliardera.
3. Pokazuje właściwe podejście do pracy, ułatwia podejmowanie decyzji, uczy negocjacji i przedstawia drogę na szczyt.

😯 Wrażenia

Jak odkryłem tą książkę?

Znalazłem ją na jednej z półek w księgarni. Zakupiłem ją, gdyż byłem zafascynowany postacią Donalda Trumpa w tamtym czasie.

Kto powinien ją przeczytać?

Każdy, kto chce poznać bliżej sylwetkę Donalda Trumpa z perspektywy biznesowej, a także każdy, kto chce zdobyć wiedzę o tym, jakimi wartościami należy się kierować, by znaleźć się na samym szczycie.

🍀 Jak ta książka zmieniła mnie?

- Nauczyłem się w jaki sposób lepiej podejmować ważne decyzje.
- Zauważam okazje i staram się je wykorzystywać.
- Otrzymałem motywację do rozwoju, do podejmowania ryzyka i ciężkiej pracy, by rozwinąć biznes.

✍ 3 najlepsze cytaty z tej książki

- "W ostatecznym rozrachunku odpowiedzialność za powzięcie decyzji spoczywa na Tobie. To Twoje życie, rodzina, interes, pieniądze lub wybór."
- "Odwagę i głupotę oddziela bardzo cienka linia. Zawsze należy sprawdzić prądy, przetestować głębokość wody i dowiedzieć się, na co się decydujesz, zanim wskoczysz do wody na główkę."
- "Wierz w siebie. Jeśli tak nie będzie, nikt Ci nie uwierzy."

🚀 Książka w 3 zdaniach:

Bardzo dobra książka. W zwięzły sposób opisuje zachowania i podejście, które wyniosły tego człowieka na górę.
Wyróżniały się co najwyżej dwie niewielkie wady:
- mimo, że książka mówi głównie o jego doświadczeniach to w tym mówieniu o sobie była przytłaczająca ilość mówienia o sobie
- dziwne wstawki opowiadające o przebiegu kolejnych dni pewnego tygodnia,

Wyróżniały się co najwyżej dwie niewielkie wady:
- dziwne wstawki opowiadające o przebiegu kolejnych dni pewnego tygodnia,

Sukces mimo wszystko to książka napisana przez Donalda Trumpa, wielkiego przedsiębiorcy i prezydenta USA. Opisuj w tej książce rady i przykłady jak on zdobył co zdobył i jak my możemy się wzbogacić i osiągnąć sukces.

Generalnie książka mi się podobała, zawierała wiele dobrtych rad i opisów jak się dostał do punktów w którym jest. Jednak wyciałabym ten tydzień z życia Donalda Trumpa ponieważ nic nie wniósł ważnego i zajmował tylko strony które można było poświęcić na ażne informacje. Także mogł mniej się skupiać na sobie a opowiedzieć więcej możliwości bądż rad dla ludzi którzy nie wiedzą jak zacząc dążyć do sukcesu.
Jak pisałam wcześniej, jest to dobra książka i warta poznania po za tymi małymi rzeczami które nie podpadły mi do gustu.

Bardzo wartościowa lektura. Dużo prostych, ale ważnych życiowych rad. Postać Trumpa rysuje jako nieustępliwego przywódcę, kochającego piękne rzeczy i wymagającego doskonałości, ale przede wszystkim pokazuje jego mentalność, a niewątpliwie jest to przywódca, posiadający wyjątkowe umiejętności prezencji i budowania strategii. Pozycja pozwala czerpać z błyskotliwych choć nieco egocentrycznych wniosków autora. Nie jest to niestety biznesowy case study. Mimo tego polecam.

To już moja kolejna książka Donalda Trumpa jaką mam okazję czytać. Znany jest mi więc już rodzaj książek obecnego prezydenta US. Fajnie się czyta, coś co uwielbiam czyli krótkie rozdziały . Standardowo dużo motywacji, lecz powtórzenia o programie DJT "T.A." w tej lekturze to aż przegięcie. Rozumiem sukces który jest z nim kojarzony ale odwołania do jednego punktu co kilka czy kilkanaście stron aż nuży. Mimo wszystko śmiało polecę do przeczytania bo to książka na spokojny weekend do "chapnięcia" w kilka godzin.
Pozdrawiam serdecznie !

Sukces mimo wszystko to obowiązkowa pozycja dla wszystkich łaknących sukcesu.
Donald Trump dzieli się swoimi przemyśleniami na temat biznesu, etyki pracy, pasji i życia. Trump pisze zwięźle i konkretnie. Książka naszpikowana jest pozytywną energią i wielką pewnością siebie bijącą od głównego bohatera.
W dziele tym znajdziecie rady jak być efektywniejszymi w pracy, wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, stale się rozwijać, dobre wskazówki na temat siły charakteru i hartu ducha oraz własnej kreatywności.
Książka ma piękną szatę graficzną, wyszczególnione najważniejsze punkty, przyjemną czcionkę, twardą pozłacaną okładkę, lekki oraz bezpretensjonalny styl.
Polecam to dzieło każdemu, który chce się rozwijać i wspinać w górę drabiny społecznej.

Sukces mimo wszystko to obowiązkowa pozycja dla wszystkich łaknących sukcesu.
W dziele tym znajdziecie rady jak być efektywniejszymi w pracy, wspiąć...

Super cenne rady Trumpa :) Warta uwagi

Super cenne rady Trumpa :) Warta uwagi

Naprawdę przyzwoita ksiażka Trumpa. Donald ma sówj styl który mi odpowiada. Powiem tak z książki czuć że Trump nie przez przypadek został milarderem. Pewne jego cechy moga razić ale ja wybieram jedynie to co mi służy. W ksiażce jako jedynej spośród około 100 przeczytanych znalazłem poradę wartą w mojej ocenie miliard ( 1 000 000 000 ) USD, chcesz ją poznać to przeczytaj książkę. Dodatkowo Trump opisuje swoje dni pracy, godzina po godzinie, może to kogoś zainteresować - mnie nie szczególnie.

Genialna, mądra, pełna klasy książka. Autor głównie odnosi się do działalności architektoniczno budowlanej z uwagi na swoją specjalizację. Szczególnie przypadnie do gustu osobą z branży.

• Biznes
  • Biografie/autobiografie