Sukces mimo wszystko. Śladami Donalda Trumpa

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Drogowskaz Trumpa do autostrady sukcesu Żyj pasją, ale naucz się ją kontrolować Wprowadzaj w życie książkowe metody Nie pozwól wygrać obawie przed porażką Pamiętaj, że czasem trzeba płynąć pod prąd Masz świetne pomysłya Liczysz, że dzięki nim osiągniesz sukcesa Nic nie stoi na przeszkodzie. Na początek wystarcz

źródło okładki: Własne

boseti | 2015-05-08
Przeczytana: marzec 2015

Naprawdę przyzwoita ksiażka Trumpa. Donald ma sówj styl który mi odpowiada. Powiem tak z książki czuć że Trump nie przez przypadek został milarderem. Pewne jego cechy moga razić ale ja wybieram jedynie to co mi służy. W ksiażce jako jedynej spośród około 100 przeczytanych znalazłem poradę wartą w mojej ocenie miliard ( 1 000 000 000 ) USD, chcesz ją poznać to przeczytaj książkę. Dodatkowo Trump opisuje swoje dni pracy, godzina po godzinie, może to kogoś zainteresować - mnie nie szczególnie.

lilu | 2014-05-01
Przeczytana: 01 maja 2014