Potęga mowy ciała. Jak odnieść zawodowy i towarzyski sukces

Tłumaczenie: Olga Kwiecień-Maniewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Power". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
The Power of Body Language. How to Succeed in Every Business and Social Encounter
978-83-246-3181-0
mowa ciała Tonya Reiman
naneder92

Książka jest wznowionym wydaniem "Potęga mowy ciała. Jak odnieść zawodowy i towarzyski sukces" Komunikacja bez granic Jak badać ruchy, gesty i mimikę, by odszyfrować myśli i uczucia innych? Jak wykorzystać mowę ciała w sztuce manipulacji? Jak nauczyć naszą podświadomość wysyłania potężniejszych komunikatów niewerbalnych? Czy wiesz, że 93% Twojej komunikacji ma charakter niewerbalny? To,...

Komunikacja bez granic
Jak badać ruchy, gesty i mimikę, by odszyfrować myśli i uczucia innych?
Jak wykorzystać mowę ciała w sztuce manipulacji?

Czy wiesz, że 93% Twojej komunikacji ma charakter niewerbalny?

To, jak porusza się Twoje ciało, jaki masz wyraz twarzy, jak szybko mówisz, a nawet to, gdzie stoisz lub siedzisz, jak mocno się perfumujesz, jaką nosisz biżuterię, czy masz długie, czy krótkie włosy - wszystko mówi o Tobie więcej niż marne 7% komunikatu słownego, który wydobywa się w tym czasie z Twoich ust.

Dzięki tej książce nauczysz się umiejętnie wykorzystywać swoją naturalną zdolność do rozumienia mowy ciała i stosowania sztuki manipulacji poprzez kontrolowanie podświadomych myśli i wrażeń, jakie inni ludzie mają na Twój temat. Przyswajając sobie kilka podstawowych sztuczek i zasad, zaczniesz korzystać z umiejętności, jakie posiada Twój mózg, by w pełni panować nad swoją mową ciała i przekazywać tylko te informacje, które chcesz zdradzić, pozostałe zachowując dla siebie.

Jak nauczyć się wywierać korzystne pierwsze wrażenie?
Jak wysyłać światu informacje wzmacniające Twój autorytet?
Jak odróżnić szczerość od oszustwa?
Jak efektywnie rozmawiać z klientami i prowadzić skuteczne negocjacje?
Jakie sygnały wysyłać, by uwodzić bez słów?

Poznaj również autorską "metodę porozumienia Reiman", która pozwoli Ci w szybki i łatwy sposób połączyć wszystkie istotne sygnały, pozwalające nawiązać porozumienie z każdym i w każdej sytuacji.

źródło opisu: http://onepress.pl/ksiazki/potega-mowy-ciala-jak-o...(?)

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/potega-mowy-ciala-jak-o...»

Alicja | 2016-06-09
Przeczytana: 01 czerwca 2016

Dobra, obszerna książka na początek. Jeśli chcesz zainteresować się tematem mowy ciała to super trafiłeś- na pewno książka odpowie na wiele twoich pytań i zrodzi kolejne, na które będziesz chciał szukać odpowiedzi. Oprócz teorii w publikacji znajduje się wiele historii i przykładów, dzięki którym łatwo zrozumieć daną sytuację.

Niestety, jeśli już wcześniej spotkałeś się z interpretacjami mowy ciała lub sam zauważasz jakieś podstawy- to nie jest to wystarczająca pozycja. Porusza wiele tematów, lecz ich nie wyczerpuje. Ale może po prostu już tak jest z książkami psychologicznymi.

gosiawrzesinska | 2017-07-29
Przeczytana: 25 lutego 2017

Książka przepełniona niezwykle przydatnymi informacjami. Warto do niej co jakiś czas wracać. Bardzo przyjemnie się ją czyta.

exkonsumpcja | 2015-05-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 05 kwietnia 2015

Jest to pierwsza książka o mowie ciała, która mnie nie znużyła. I przyznaję, że trochę wiedzy zostało dzięki niej w mojej głowie. Zaczęłam nawet dla zabawy analizować mowę ciała swoją i ludzi w moim otoczeniu i pewne rzeczy korygować.

Znajdziemy tu sporo praktycznej wiedzy, ładnie i przyjemnie podanej. Książka zawiera sporo informacji przydatnych dla sprzedawców, pracowników i kierowników zespołu, a także dla zainteresowanych tematyką uwodzenia. Nie brakuje też ciekawostek dotyczących spraw na które wcześniej nie zwracałam uwagi. A już dokładny schemat zajmowania miejsca przy stole na zebraniach w pracy totalnie mnie rozwalił :)

Polecam każdemu zainteresowanemu tematyką mowy ciała.

Oskar | 2013-03-13
Przeczytana: 13 marca 2013

Super! Dla osób, które chcą zacząć co nieco rozumieć z mowy ciała i zacząć stosować różne "sztuczki", aby być lepiej odczytywanym i lepiej przemawiać do ludzi to jest to książka właśnie dla nich. Dowiedziałem się z niej wielu ciekawych rzeczy i zacząłem lepiej rozumieć ludzi, wielu ciekawych nowych rzeczy można się dowiedzieć analizując tylko mowę ciała interesujących nas osób :)

Konrad | 2017-07-31

Naprawde dobra książka.