Uwięziona dziewczyna

2018-03-27
2018-03-27
Małgorzata Stefaniuk
Małgorzata Stefaniuk

Książka jest krótka, ma niecałe 300 stron i brak zbędnych opisów. Historia jest napięta, ciekawa, ma wielu podejrzanych, do ostatnich stron nie da się wskazać winnej osoby. Na pewno sięgnę po kolejne książki tej autorki.

Bardzo wciągająca i trzymająca w napięciu. A sam finał nie pozwolił mi się od niej oderwać.

Przerażająca w swej prostocie.
Ta historia może przytrafić się każdemu niestety.

Przerażająca w swej prostocie.
Ta historia może przytrafić się każdemu niestety.

Chyba nie jestem pasjonatem tego gatunku, bo książkę czytało mi się dość opornie. Dziwnie to zabrzmi, ale mnie nudziła, w szczególności dotyczyło to perypetii domowych. Faktem jednak jest, że poprzez masę zabiegów z przeciętnej historii dało się wyciągnąć sporo zaskakujących zwrotów akcji. Mnie to nie przekonuje, lecz zdają sobie sprawę, że taka konstrukcja może się podobać. Dlatego na pytanie o polecenie tej książki muszę odpowiedzieć - zależy co się lubi.

Rewelacyjny thriller, trzyma w napięciu cały czas, autorka po mistrzowsku zwodzi czytelnika. Polecam!

Czytało się bardzo dobrze ale zakończenie jakoś nie zadowoliło mnie - troszkę takie wiązanie wszystkich wątków na siłę :((

Bardzo dobra książka

Bardzo dobra książka

Jest to ciekawy i wciągający thriller psychologiczny, który już od samego początku mocno mnie ekscytował, silnie intrygował, a miejscami i nieźle szokował. Tajemnicza fabuła, pełna ślepych zaułków, dwuznacznych niespodzianek oraz licznych manipulacji. Ciekawi bohaterowie, bezduszne czarne charaktery, przebiegłe i dwulicowe osobowości, a po środku bezradna, załamana kobieta, która straciła dwie miłości swojego życia. Zakończenie miło mnie zaskoczyło. Jedyne co mi nieco przeszkadzało, to pewne zbyt irracjonalne elementy dotyczące rodziny Harriet- niewyobrażalne, przerażające i obsesyjne. Reszta bardzo fajna, emocjonująca i frapująca. Chętnie sięgnę po kolejne powieści tejże autorki.

Dobry thriller psychologiczny. Do samego końca trzyma w napięciu, a akcja zmienia się tak, że trudno odgadnąć kto jest tym złym. Każdy z bohaterów ma swoje "grzeszki" i specyficzne zachowania, każdy zdaje się coś ukrywać.
Ta niejednorodność postaci bardzo mi się podobała. Polecam.

Ta niejednorodność postaci bardzo mi się podobała. Polecam.

Czekałam i czekałam na jakąś akcję i...doczekałam się dopiero na końcu książki.

Miało być ciekawie, wyszło średnio. Raczej się wynudziłam. Za mało akcji, zdecydowanie.

5/10

Czekałam i czekałam na jakąś akcję i...doczekałam się dopiero na końcu książki.

5/10

• Thriller
  • Ebooki
  • Moje

Dodaj cytat z książki Uwięziona dziewczyna