Falling Into Us

Okładka książki Falling Into Us Jasinda Wilder
Okładka książki Falling Into Us
Jasinda Wilder Wydawnictwo: Seth Clarke Cykl: Falling (tom 2.1) literatura obyczajowa, romans
Falling (tom 2.1)
Seth Clarke
2013-08-13
2013-08-13

❤❤❤

❤❤❤

Po przeczytaniu pierwszej części mam wrażenie, że ta była po prostu nijaka.
Becca i Jason są przyjaciółmi Nell i Kyle'a, bohaterów nieszczęśliwej miłości z "Tylko Ty". Ich związek zaczął się od przypadkowej randki gdy mieli po 16 lat. Książka opisuje kolejne dwa lata, kiedy to młodzi się poznawali, odkrywali pierwsze pocałunki, zbliżenia a także kiedy to wspierali się w ciężkich chwilach. Ta część kończy się wraz z wypadkiem Kyle'a i nie wnosi zbyt wiele nowego.
Bohaterzy są niemalże cukierkowo idealni, mimo, że mają swoje problemy a życie ich nie rozpieszcza.
Gorąco liczę na to, że druga część losów tej pary przyniesie coś nowego....

Po przeczytaniu pierwszej części mam wrażenie, że ta była po prostu nijaka.

Taka w sam raz na chwilę zapomnienia i oderwanie się od rzeczywistości chociaż problemy poruszone w książce są jak najbardziej prawdziwe i często się zdarzają.

"Tylko my wbrew wszystkim" to lektura dla młodzieży. Chociaż ja przeczytałam i się nie nudziłam...

Pogubieni, z despotycznymi rodzicami znajdą wspólny język i zapragną być razem.

Czyta się przyjemnie i typowo dla tego typu lektur. To tom 1, jednak nie zachwyciła mnie tak, aby kontynuować przygodę z bohaterami.

Pogubieni, z despotycznymi rodzicami znajdą wspólny język i zapragną być razem.

Bardzo ciekawa książka. Dla tych którzy lubią czytać romantyczne książki. Dla nastolatek.

Super jestem pod wrażeniem. .. można zatopić się w wyobraźni. ..extaza

Super jestem pod wrażeniem. .. można zatopić się w wyobraźni. ..extaza

Podeszłam do książki z nastawieniem lekkim myślałam że będzie trochę naciagana jednak się myliłam na tyle że musiałam ja kupić a przyznam się szczerze że mało jest takich książek które muszę mieć

Nic dodać nic ująć.

Nic dodać nic ująć.

Przyjemna historia. Cieszę się, że w innym klimacie niż opowieść z Nell. Przyjemnie się czyta, gdy osoby mimo wszelkich trudności z rodzicami potrafią się odnaleźć, zakochać i sprostać z przeciwnościami losu. Nie wiem czy w rzeczywistości taka miłość się zdarza, ale jako to już gdzieś słyszałam: zawsze warto próbować a jak jest dobrze zawsze znajdzie się coś co można poprawić. Polecam obie książki bo ja traktuję je jak jedną.

Początek książki to historii Nell i Keye.
Lecz tak naprawdę poznajemy Becca i Jason jacy są, ich miłość, ich przyjaźń.
Trudne życie w domu, zmaganie się z problemami rodziny - z ojcami "tyranami"
Końcówka opisuje jak radzą sobie ze śmiercią najlepszego przyjaciela. W wieku 18 lat maja za sobą największa szkołę życia, poradzić sobie ze strata kogoś bliskiego, bratniej duszy.

Początek książki to historii Nell i Keye.
Lecz tak naprawdę poznajemy Becca i Jason jacy są, ich miłość, ich przyjaźń.
Trudne życie w domu, zmaganie się z problemami rodziny - z ojcami "tyranami"

• New Adult
  • Romans