Wyzwanie czytelnicze LC

W twojej książce jest potwór

Tłumaczenie: Anna Tomczyk
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
There's a Monster in Your Book
ciociaebi

O nie! W twojej książce jest potwór! Autor uwielbianego przez dzieci "Gwiazdkozaura" tym razem stworzył książeczkę do wspólnego czytania przed snem. Angażująca historia z każdą stroną udowadnia, że na papierze potrafi się kryć niezwykły, magiczny świat. Maluchy pokochają tę interaktywną zabawę, w której będą mogły zdmuchnąć i połaskotać potwora, a rodzice z przyjemnością położą duże i małe...

O nie! W twojej książce jest potwór!

Autor uwielbianego przez dzieci "Gwiazdkozaura" tym razem stworzył książeczkę do wspólnego czytania przed snem. Angażująca historia z każdą stroną udowadnia, że na papierze potrafi się kryć niezwykły, magiczny świat. Maluchy pokochają tę interaktywną zabawę, w której będą mogły zdmuchnąć i połaskotać potwora, a rodzice z przyjemnością położą duże i małe potwory spać.

Potrząśnij książką i przewróć stronę...

źródło opisu: opis wydawcy za:bonito.pl

źródło okładki: http://www.zysk.com.pl

książek: 1906
Monka | 2018-03-27
Przeczytana: 22 marca 2018

Czy chcecie poznać pewnego psotnego i niebieskiego potwora, który na dobre zadomowił się w pewnej książce dla dzieci? My chciałyśmy i to bardzo :-) "W twojej książce jest potwór" to pomysłowa, kolorowa, i co najważniejsze interaktywna propozycja dla wszystkich dzieciaków. Jej głównym bohaterem jest tytułowy potwór, a może jednak dziecko, któremu czytamy tę książkę ;-) Ten potwór to bardzo sympatyczny stworek, który słucha poleceń każdego dziecka :-) My czytamy poszczególne zadania, nasze dziecko je wykonuje, a potwór z każdą stroną jest coraz bliżej opuszczenia książeczki. Czy opuści ją na dobre? Czy będziemy chcieli żeby wrócił? Musicie sprawdzić to sami :-) Nam wieczory z tym potworem nie są straszne :-) Myślę, że i wy go polubicie :-) My zaglądamy do niego bardzo często. Moja A. za każdym razem tak samo cieszy się, kiedy może potrząsnąć książką, połaskotać potwora w stopy, dmuchnąć na niego, krzyknąć, a on jej oczywiście słucha ;-) Ta książeczka w bardzo fajny sposób angażuje...

Puchatka | 2018-03-15
Na półkach: 2018, Przeczytane

Halo, halo! Wiesz już, że w twojej książce jest potwór?

Zapewne ciekawi Cię, cóż to za istota uczepiła się papierowych stron, więc przyjrzyjmy jej się bliżej. Po pierwsze to stworzenie jest niezwykle sympatyczne, a do tego niebieskie. Ma fikuśne rogi i różowy puchaty pędzelek na ogonku. Nosi stylowy sweterek w paski i wciąż się szczerzy. Stworzonko jest skore do harców, a dodatkowo potwór jest gotowy na wielkie starcie z Twoją osobą!

Twoja misja: przegonić potwora z książki.
Misja potworka? Nasz bohater musi się jakoś na tych stronach utrzymać, co wcale nie będzie takie proste.

"W twojej książce jest potwór" to jedna z tych bajeczek dla dzieci, które mocno działają na fantazję. Tu mały czytelnik wykorzystuje siłę swoich rączek, głos i książkę, by wykonać kolejne zadania: potrząsać, przekręcać, dmuchać, łaskotać i wydawać odpowiednie do sytuacji dźwięki. Można rzec, że to książeczka interaktywna, ponieważ nasz potwór nie pozostaje na te działania obojętnym: turla się po stronach,...

Pośredniczka | 2018-03-23
Przeczytana: 04 kwietnia 2018

www.posredniczka-ksiazek.pl
Mój dwulatek bardzo polubił książeczkę i jej lokatora. Książka jest kolorowa, ciekawa i nawet nieczytające dziecko ma mnóstwo frajdy, bo tekstu nie jest dużo a obrazki duże i przyciągające wzrok żywymi kolorami. Po tygodniu synek nadal cieszy się na widok książeczki, siadamy razem lub przegląda ją sam, dając mi długą chwilę dla siebie. Serdecznie polecam „W twojej książce jest potwór”, jest ona naprawdę wspaniałą lekturą dla maluchów! Daje dużo radości i gwarantuje dobrą zabawę z dzieckiem.

ciociaebi | 2018-03-08

Prosta i przyjemna historyjka o słodkim potworku, idealna do czytania z dzieckiem przed snem. W naszych zbiorach od kilku dni i nie ma wieczoru bez lektury i zabawy z potworkiem.
Zdecydowanie polecam!

Jedyna wada: szkoda, że strony nie są tekturowe, zabawa wtedy mogłaby być bardziej szalona! ;D

10/10 w swojej kategorii.

charlie | 2019-01-14
Przeczytana: 13 stycznia 2019