Ucieczka z Lahore

8373195726
Porwanie, islam, muzułmanie, Rutkowski
literatura faktu
Pistacia

Z szarej codzienności w Chełmie do stubarwnej Antwerpii... Praca, przyjaciele i szalona miłość do opiekuńczego Pakistańczyka. Kilka lat szczęśliwego małżeństwa, dwie śliczne córeczki i dostatek. Pewnego tragicznego dnia po powrocie do domu Beata nie zastała rodziny. Ukochany mąż, Malik, bez słowa uprowadził dziewczynki do swojego kraju i oddał je pod opiekę własnej matki. Miały dorastać w jego religii i obyczajach. Ucieczka z Lahore to spisana przez reportera dramatyczna relacja przerażonej kobiety, rozpaczliwie walczącej o odzyskanie dzieci. Samotnej i bezradnej pomaga wreszcie detektyw Krzysztof Rutkowskie i jego ekipa. Od tej chwili opowieść Beaty to już prawdziwy film akcji. Krzysztof Owczarek, dziś reporter popularnej prasy kobiecej, kiedyś zajmował się dziennikarstwem śledczym. Wyczulony na specyfikę problemów, które życie stawia przed jego czytelniczkami, potrafi uważnie słuchać swoich rozmówczyń.

[opis wydawcy]

Maria_B | 2013-09-18
Przeczytana: wrzesień 2013

Brawurowa akcja uwolnienia porwanych dzieci.Polecam

Ruda2211 | 2016-01-31
zakochane_serduszko | 2014-04-05