Tlenowa przewaga. Trenuj efektywnie, popraw wydolność, wzmocnij zdrowie

Okładka książki Tlenowa przewaga. Trenuj efektywnie, popraw wydolność, wzmocnij zdrowie Patrick McKeown
Patrick McKeown Wydawnictwo: Galaktyka popularnonaukowa
popularnonaukowa
The oxygen advantage
Galaktyka
2017-11-13
2017-11-13
Piotr Pazdej
oddychanie oddech tlen wydolność energia

Doskonała książka o aspektach technicznych treningów siłowych i wytrzymałościowych. Świetna na prezenta dla ćwiczących ludzi z rodzinki.

Super merytoryczna książka o tym jak prawidłowo oddychać by poprawić zdrowie i samopoczucie.

Naukowe wytłumaczenie procesów zachodzących w organizmie i ćwiczenia jak najbardziej ok, ale te anegdoty i przykłady z życia wzięte... kradzież czasu. Metoda Butejki działa. Polecam

W książce jest o kilkadziesiąt stron za dużo - naprawdę mogło by ich nie być. Sama wiedza dość ciekawa i mocno podparta naukowo co pokazuje dość bogata bibliografia. Na pewno część porad wcielę w życie, ale sam trening wysokogórski wydaje mi się trochę niebezpieczny.

Poucza, daje do myślenia, aż samemu chce się zmienić to co uważało się przez całe życie za coś łatwego i instynktownego. Dobrze napisana, przyjemnie się czyta. Solidna i zasłużona siódemeczka.

🌬️📚 Odkryj tajemnicę zdrowia i wydolności dzięki książce "Tlenowa Przewaga"! 🌟

Czy wiesz, że oddychanie może mieć ogromny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie? Ta fascynująca pozycja pokaże Ci, jak świadome oddychanie może być kluczem do osiągnięcia optymalnej formy i energii! 💪🏃‍♀️

Autor przybliża nam znaczenie prawidłowego oddychania, dając wgląd w zalety takiej praktyki, jak kontrolowanie intensywności ćwiczeń, tłumienie apetytu, poprawa koncentracji i osiągnięcie szczytowej wydolności sportowej. Wszystko to osiągniemy w zaledwie kilka tygodni dzięki prostym zmianom w naszym sposobie oddychania. 🌬️💡

Książka zawiera nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne ćwiczenia oddechowe, które pomogą Ci radzić sobie ze stresem, wzmocnią Twoje zdrowie i podniosą jakość życia! 🧘‍♀️

Dołącz do grona osób, które wykorzystują tlenową przewagę, osiągając jeszcze więcej od życia i czerpiąc pełnię zdrowia! 🌈🏆 #TlenowaPrzewaga #ZdrowieINauczanie #OddychanieZGłową #EnergiaIDotlenienie #WydolnośćFizyczna #SukcesSportowy #OsiągnijSzczyty #TreningOddychania #Zdrowie #FormaFizyczna #PoprawaWytrzymałości #KsiążkaOZdrowymOddychaniu #ZdrowyStylŻycia #MocTlenowejPrzewagi #OsiągnijSukcesSportowy #ZdroweOdżywianie #TrenujSkutecznie #ZdroweNawyki #SportowySukces #OsiągnięciaSportowe #OdkryjSiłęOddychania #TajemniceWydolności #FormaIDoświadczenie #KsiążkaInspirująca #RozwijajSię #CzytajKsiążki #KsiążkaMotywacyjna #TrenujMądrze #PoprawaSamopoczucia #TrenujZGłową #KsiążkaOZdrowiu

🌬️📚 Odkryj tajemnicę zdrowia i wydolności dzięki książce "Tlenowa Przewaga"! 🌟

Koncepcja oddychania wyłącznie przez nos wydaje się w pełni słuszna. Autor dokładnie tłumaczy adaptacje, które niesie za sobą ten model oddychania i przedstawia szereg ćwiczeń oddechowych, które mają przynieść pozytywne skutki dla naszego zdrowia. Jednak czytając tę pozycję, odnosi się nieodparte wrażenie, że tę samą treść dałoby się zmieścić w maksymalnie 1/3 objętości całej książki.

Bardzo praktyczna. Trzeba no to poświęcić uwagę. Ale jak ktoś chce się nauczyć o metodzie Butejki, jak i zrozumieć więcej odnośnie samego samego oddychania - bardzo dobry podręcznik

Przegadana. Tzn. jak ktoś lubi anegdoty i historie budowane wokół też stawianych w poszczególnych rozdziałach, może podpasuje. Dla mnie za dużo zbędnej treści względem "jakościowego mięsa" ;) I jakoś tak miałem wrażenie, że w każdym rozdziale odbywa się wręcz nahalna promocja "super programu przewagi tlenowej". Na pewno bardziej wartościowa dla tej grupy odbiorców, która z tematem nie miała jeszcze do czynienia.

Naprawdę ciekawa książka o oddychaniu nosem. Tzn. dałoby się ją zmieścić w 50 stronach, ale wiadomo, amerykański autor :D Dużo powtórzeń, przykładów, znów powtórzeń i opisanie kilku metod oddychania po kilka razy. Ale grunt, że przeczytałem, stosuję i już widzę małe postępy.

• Sport
  • Zdrowie
  • Do kupienia
  • Trening

Dodaj cytat z książki Tlenowa przewaga. Trenuj efektywnie, popraw wydolność, wzmocnij zdrowie