Kobieta zmienną jest - antologia poetów współczesnych

Okładka książki Kobieta zmienną jest - antologia poetów współczesnych Teresa "Wolska" Gęsiarz, Rafał Baczyński, Elżbieta Gruszfeld, Barbara Jędryszek, Ewa Kosim, Lidia Lewandowska-Nayar, Iwona Litewczuk, Weronika Madryas, Beata Małgorzata Moniuszko, Daniel Nowotczyński
Okładka książki Kobieta zmienną jest - antologia poetów współczesnych
Teresa "Wolska" GęsiarzRafał Baczyński Wydawnictwo: Astrum poezja
poezja
Kobieta zmienną jest - antologia poetów współczesnych
Astrum
2017-01-01
2017-01-01

Okładka książki Wiersze dla dzieci 1 - antologia poetów współczesnych Janusz Piotr Kowalkowski, Renata Lisik, Weronika Madryas, Beata Małgorzata Moniuszko, Emilia Moniuszko-Kwiecińska, Jerzy Mróz, Daniel Nowotczyński, Agata Rak, Irena Szymańska, Nina Zarzycka
Wiersze dla dz... Janusz Piotr Kowalk...
Okładka książki Nim zabierze nas wiatr Izabella Gądek, Stanisława Kalus, Kinga Michałowska, Daniel Nowotczyński
Nim zabierze n... Izabella Gądek, Sta...

Zachęcając Państwa do zapoznania się z antologią "Kobieta zmienną jest", w której mam swój udział, wybrałam wiersz mojego autorstwa

Beata Małgorzata Moniuszko

rozłożyste ramiona jabłoni
kusiły rumieńcami owoców

zerwałam jabłko
w kolorze...

Słabo, szkoda czasu. Daję trzy gwiazdki tylko dlatego, że momentami z gąszczu słabych tekstów wyłaniają się ciekawe drobiazgi. Mam jednak wrażenie, że wydawca nie zwracał uwagi na to, co wydaje.

Dodaj cytat z książki Kobieta zmienną jest - antologia poetów współczesnych