Teresa "Wolska" GęsiarzRafał Baczyński Wydawnictwo: Astrum poezja
Astrum
poezja
2017-01-01

Zachęcając Państwa do zapoznania się z antologią "Kobieta zmienną jest", w której mam swój udział, wybrałam wiersz mojego autorstwa

Beata Małgorzata Moniuszko

rozłożyste ramiona jabłoni
kusiły rumieńcami owoców

zerwałam jabłko
w kolorze...

Słabo, szkoda czasu. Daję trzy gwiazdki tylko dlatego, że momentami z gąszczu słabych tekstów wyłaniają się ciekawe drobiazgi. Mam jednak wrażenie, że wydawca nie zwracał uwagi na to, co wydaje.