Zgłosuj na książki roku 2017

Funkcjonowanie gospodarstwa w gospodarce rynkowej

Wydawnictwo: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce
biznes, finanse
LWW

W publikacjach poświęconych problematyce funkcjonowania przedsiębiorstw najczęściej przeważa tendencja do koncentrowania się na wybranym obszarze analizy - bądź wymiarze ekonomicznym, bądź wymiarze zarządzania, bądź też wymiarze finansowym. Brakuje natomiast pozycji, które w syntetyczny sposób potrafiłyby połączyć wszystkie powyższe wymiary - tak aby kompleksowo móc wykorzystać wiedzę z różnych, bardzo rozbudowanych obszarów do praktycznego zarządzania przedsiębiorstwem.
Celem niniejszej publikacji jest przystępne przedstawienie wiedzy wymaganej na egzaminie z ekonomii i zarządzania dla kandydatów na biegłych rewidentów oraz próba stworzenia praktycznego powiązania wszystkich obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa w jeden spójny model.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia-europejska.pl

źródło okładki: http://www.ksiegarnia-europejska.pl