Tajemnice życia nastolatek

Wydawnictwo: Ridero

W książce przedstawiona została zaskakująca historia z życia młodej osiemnastoletniej nieśmiałej dziewczyny o imieniu Magda, która pewnego dnia podczas spaceru w parku znajduję telefon, w którym zapisany został atak na pewnego młodego chłopaka, którego wraz ze swoją koleżanką próbują odnaleźć i dowiedzieć się w co tak naprawdę jest on zamieszany. Niestety niedługo po zidentyfikowaniu miejsca, w którym przebywa młodzieniec okazuję się, że on umiera, a rozwiązanie zagadki śmierci młodzieńca staje się coraz trudniejsza i niebezpieczna.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/tajemnice_zycia_nastolatek/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/tajemnice_zycia_nastolatek/