Miłość ponad wszystko

Wydawnictwo: Psychoskok
Aneta

W literaturze naukowej oraz popularnonaukowej mówi się o dość szerokim zakresie stosowania hipnozy. Psychologia nazywa ją stanem najwyższej relaksacji. Małgorzata Król poprzez uczestnictwo w seansach nie szuka relaksu, ale spełnia potrzebę dotarcia do prawdy o tym, co wpływa na jej życie i co w nim jest najważniejsze. Uzyskuje odpowiedzi na swoje pytania, dlatego pisze „Miłość ponad...

Małgorzata Król poprzez uczestnictwo w seansach nie szuka relaksu, ale spełnia potrzebę dotarcia do prawdy o tym, co wpływa na jej życie i co w nim jest najważniejsze. Uzyskuje odpowiedzi na swoje pytania, dlatego pisze „Miłość ponad wszystko”- książkę, która powstała „z potrzeby serca”, aby przypominać ludziom o wartościach duchowych.

Autorka w spontanicznej relacji prowadzi przez świat swoich niezwykłych doświadczeń; opisuje spotkania z istotami nieziemskimi i wędrówki przez miejsca niedostępne w ziemskim życiu. Ma możliwość przyjrzeć się sobie w różnych wcieleniach. Odbywa podróż duchową, z której wraca, jak wyznaje, szczęśliwa i przepełniona miłością. Uważa za swoją powinność wskazywać ludziom drogę do miłości i duchowości.

źródło opisu: www.psychoskok.pl

źródło okładki: www.psychoskok.pl

Aneta | 2017-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2017

Przeglądając wczorajszą prasę, przeczytałam sporo komunikatów o niewątpliwie przytłaczającej treści. Zabiła dziecko…, zginęli w wypadku… i tak można wyliczać każdego dnia. Mimo to nie chcę powiedzieć, że świat jest zły, ale wiem, jak często ludzie dotknięci nieszczęściem, zagubieni chcieliby dokądś uciec, gdzieś się schronić, znaleźć pocieszenie, lepszy świat.
Do lepszego świata zaprasza Małgorzata Król w książce „ Miłość ponad wszystko”. Autorka opowiada o swojej podróży duchowej, podczas której przenosi się w miejsca nieznane większości ludzi, może nieznane nikomu. Odwiedza między innymi poziom zapomnienia rozgoryczeń i smutków (miejsce cenniejsze niż najlepsze antydepresanty). Spotyka istoty dobre i łagodne, bywa w pozaziemskich przestrzeniach różnych od tych, jakie znamy z literatury science fiction, bo przyjaznych ; porusza się w świecie, z którego wraca spokojna i przepełniona miłością.
Małgorzata Król pisze o rzeczach nierealnych, ale właściwie nie...

Wivel | 2017-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2017

„Taki stan jest dla mnie bardzo przyjemny. Czuję się dobrze, coraz lepiej, spokojniej.”- tak o swoich uczuciach w książce „Miłość ponad wszystko” pisze Małgorzata Król. Nie zawsze jednak autorka w ten sposób się czuła. Jej życiorys wypełniają wydarzenia, jakie wiele kobiet zna z autopsji ( rozwód, rozstanie, smutek), aż do czasu, kiedy w jej życiu zaczynają pojawiać się rzeczy, jak sama pisze, dziwne i postanawia dowiedzieć się jak najwięcej o ich istocie a przy okazji o sobie samej.
Kilkakrotnie decyduje się poddać hipnozie. Podczas seansów odbywa „ podróże „ pozwalające jej zmienić postrzeganie świata i swojej w nim roli. Przeżywa dużo i bardzo intensywnie. O tym właśnie pisze w swojej książce pełnej emocji i szczerości. Nazywają ją przewodnikiem, gdyż jest przekonana, że już wie, co w życiu jest najważniejsze i pragnie o tym mówić.
Może warto jej posłuchać- ja już mniej boję się śmierci.

Molinka Książkowa | 2017-10-01
Przeczytana: 01 października 2017

"Miłość ponad wszystko" to hasło, którym kieruje się wielu z nas. Dla ludzi uczucie jest czymś więcej niż słowa, bo to one pokazują naszą duszę, otwierają ją na innych. Taki tytuł nosi również mała książka Małgorzaty Król. To krótka forma przewodnika po życiu duchowym człowieka. Autorka opowiada o uczestnictwie w szeroko pojętych seansach hipnozy, poprzez które doszukuje się najważniejszych życiowych wartości. Według niej książka powstała z potrzeby wypływającej wprost z dobrego serca, które pragnęło podzielić się tym z innymi. Być może ktoś z nas chętnie podejmie te samą drogę co ona.

Małgorzata Król przeprowadza nas przez niezwykły świat i swoje ponadludzkie doświadczenia. Poznajemy jej historię spotkań z niedostępnymi dla wszystkich istotami oraz miejsca, które nikt z nieśmiertelnych nie ma mocy odwiedzić. Każda podróż umacnia ją w sile, szczęściu i miłości. Czuje potrzebę prowadzenia innych ku dobru.

Nie jestem przekonana, do tych metod myślę, że niechętnie bym również ku nim...

Mirosława | 2017-09-22
Przeczytana: 17 września 2017

Świat Duchowy istnieje obok nas, lecz niestety, nie każdy może go zobaczyć. Wielu osobom trudno w niego uwierzyć, gdyż uważają, że jedynie to co widzą jest rzeczywiste. Okazuje się, że zawsze obok siebie mamy wspaniałe Świetliste Istoty, które chętnie nas wspierają, pokazują drogę, pomagają w różnych sytuacjach i prowadzą ku wzniosłym celom. Ich świat wypełnia Miłość, którą obdarzają także nas.
Możliwość odwiedzenia Świata Duchowego daje nam książka pt.: „Miłość ponad wszystko.”

Publikacja nie jest zbyt rozbudowana objętościowo, gdyż liczy sobie 128 stron, lecz jej treść to bogactwo informacji o naszym świecie rzeczywistym, energetycznym i duchowym. To bardzo osobista, szczera i bezpośrednia relacja z niecodziennej podróży pełnej pięknych wrażeń, emocji i mądrości. Podążamy razem z nią przez różne poziomy Świata Duchowego, spotykamy wiele Istot Świetlistych, Przewodników Duchowych, Anioły a nawet .... Jezusa .... i Archanioła Michała! Każda z tych postaci przekazuje informacje...

Semrau | 2017-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2017

Hipnoza jako metoda relaksacji jest dość często spotykanym zjawiskiem, tematem do rozmów i artykułów w gazetach, jednak nie jest ona postrzegana jako sposób odnalezienia prawdy, odpowiedzenia na pytania krążące po świecie od wieków. Małgorzata Król poprzez poddanie się hipnozom i transom stara się to zmienić. Książka przez nią napisana jest realnym opisem wydarzeń i przeżyć. To właśnie hipnoza pozwoliła autorce przekonać się, że to miłość jest najważniejsza w życiu. Daje nam ona możliwość bezpiecznego "wkroczenia" do świata pozaziemskiego, jest to niezwykłe przeżycie, które nie może się równać z żadnym innym. Dzięki dokładnym opisom emocji, odczuć opowieść jest niesamowicie wiarygodna, samo zagłębienie się w lekturę pozwala odczuć namiastkę tytułowej miłości ponad wszystko.

martaofftop | 2017-11-04
MonikaSS | 2017-10-13