Biała Wieszczbiarka

Dodaj do pakietu
Średnia ocen
8,4 8,4 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Poczekaj, szukamy dla Ciebie najlepszych ofert

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama
Reklama

Książki autora

Podobne książki

Reklama

Oceny

Średnia ocen
8,4 / 10
5 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
94
73

Na półkach:

To książka, która opowiada o dziewczynie - Annie i jej duszy. O narodzinach, dorastaniu i codziennym życiu. Wszystko szło dobrze, miała pracę, przyjaciół, dom ale to jej nie wystarczało. Nie wiedziała co dalej w życiu robić, musiała znaleźć ludzi takich jak ona, takich, którzy widzą świat inaczej.
Jest do specyficzna książka. Nawet trochę dziwna momentami. Np Anna udział ścieżka, nagle jej nogi wzrastają w ziemię, kołysze się całe jej ciało. Okazuje się że dziewczyna jest drzewem, słyszy kwiaty, trawę. Wchodzi w ich skórę. Kiedy to pojmuje znów staje się Anną. Od teraz inaczej przeżywa kontakt z przyrodą. Podsumowując to zwykła książka napisana w niezwykły sposób.
Sama książka bardzo ładnie wydana. Obrazki, przy rozdziałach kwiatuszki. Bardzo lubię takie elementy. Co mi przeszkadzało : to kartki takie jakieś grube, śliskie. Książka sztywna tak, że aż bałam się ja mocniej otworzyć i przekręcać strony by jej nie rozwalić.

To książka, która opowiada o dziewczynie - Annie i jej duszy. O narodzinach, dorastaniu i codziennym życiu. Wszystko szło dobrze, miała pracę, przyjaciół, dom ale to jej nie wystarczało. Nie wiedziała co dalej w życiu robić, musiała znaleźć ludzi takich jak ona, takich, którzy widzą świat inaczej.
Jest do specyficzna książka. Nawet trochę dziwna momentami. Np Anna udział...

więcej Pokaż mimo to

0
avatar
637
565

Na półkach:

Anna jest nadzwyczajną postacią. Jej narodziny, były niczym spadająca gwiazda z nieba, w którą wierzyło się, że potrafi spełniać marzenia. Bohaterka jest osobą, która dostała niezwykły dar - potrafiła zobaczyć więcej niż inni. Dzięki czytstej duszy, ogromnej sympatii i dobrem, którym przepełnione było jej serce szybko pozyskiwała nowych przyjaciół i była bardzo lubiana. Pewnego dnia postanowiła opuścić rodzinne strony, które według niej nie były jej przeznaczone. Na drodze w poszukiwaniu szczęścia staje jej pewna starsza zielarka wraz z wnukiem, która porzuciła to zajęcie.Czy to ona jest celem podróży?

To niezwykle urzekająca powieść o Annie i jej nieskazitelnej duszy. Całą historię poznajemy z jej punktu widzenia i emocji, które są w tej książce chyba najważniejsze. Główna bohaterka przeszyta jest ogromną ilością dobroci, którą okazuje każdemu człowiekowi i pod tym względem ta powieść byłą w pewnym sensie odrobinę magiczna. Na co dzień zapominamy o tym, aby wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń, aby poprawić komuś dzień czy aby po proztu przy kimś być. "Biała wieszczbiarka" uświadomiła mi, jak bardzo czasy w jakich żyjemy uległy zmianie i jak bardzo zepsuci często jesteśmy. To niezwykle pouczająca, krótka historia, którą powinien przeczytać każdy z nas dla "pokrzepienia duszy".

Anna jest nadzwyczajną postacią. Jej narodziny, były niczym spadająca gwiazda z nieba, w którą wierzyło się, że potrafi spełniać marzenia. Bohaterka jest osobą, która dostała niezwykły dar - potrafiła zobaczyć więcej niż inni. Dzięki czytstej duszy, ogromnej sympatii i dobrem, którym przepełnione było jej serce szybko pozyskiwała nowych przyjaciół i była bardzo lubiana....

więcej Pokaż mimo to

3
avatar
595
532

Na półkach: , ,

„Biała Wieszczbiarka“ jest piękną opowieścią o naszej Duszy i jej naturze. Obserwujemy świat oczami Anny i przede wszystkim z poziomu Duszy. To jej odczucia są tu najważniejsze, jej sposób odczuwania emocji i widzenia rzeczywistości. Obdarza ona swoją towarzyszkę tym co najpiękniejsze, wspierając ją w każdej chwili, prowadząc przez meandry życia i ucząc tego, co jest dla dziewczyny wartościowe.

Pani Małgorzata Król stworzyła niezwykłą historię ukazując subtelne energie jakie otaczają każdego z nas. Wykorzystała tu koncepcję planu przedurodzeniowego, który dotyczy momentu, gdy każda Dusza godzi się na określone warunki przebywania w ludzkim ciele. Pokazuje też odczucia Duszy w momencie, gdy styka się ona z utartymi schematami myślowymi, zwyczajami i obrzędami związane z wiarą. Z jej poziomu wygląda to zupełnie inaczej. Dostrzega to także Anna, która już w dzieciństwie poznaje inne wymiary i odczuwa w odmienny sposób otaczającą ją rzeczywistość.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/01/545-biaa-wieszczbiarka.html

„Biała Wieszczbiarka“ jest piękną opowieścią o naszej Duszy i jej naturze. Obserwujemy świat oczami Anny i przede wszystkim z poziomu Duszy. To jej odczucia są tu najważniejsze, jej sposób odczuwania emocji i widzenia rzeczywistości. Obdarza ona swoją towarzyszkę tym co najpiękniejsze, wspierając ją w każdej chwili, prowadząc przez meandry życia i ucząc tego, co jest dla...

więcej Pokaż mimo to

5
Reklama
avatar
813
614

Na półkach:

Każdego dnia spotykamy nowych ludzi. Czasem ich zauważamy, czasem nie zastanawiamy się nad tym w ogóle. Jednak czy zastanawialiśmy się kiedykolwiek nad tym, czy możliwe jest, aby tuż obok, a tak naprawdę to w tym samym miejscu istniał zupełnie inny świat – taki niewidzialny, zamieszkały przez niezwykłe Istoty, które niejednokrotnie ingerują w nasze ziemskie życie? Współistniejące światy przenikają się i tylko nieliczni mają dar, aby to dostrzec.


Taką niezwykłą osobą była właśnie Anna. Już podczas narodzin ona i jej dusza połączyły się, aby współistnieć w harmonii do końca jej ziemskich dni. Dziewczynka zyskała niezwykły dar – widziała więcej niż inni… Świat odsłaniał przed nią aurę. Pozwalał jej dostrzec to, co dla innych niedostrzegalne… Anna swoją niebywałą dobrocią i roztropnością szybko pozyskiwała przyjaciół i nie sposób było jej nie lubić. Wraz z upływającymi latami coraz bardziej czuła jednak, że jej rodzinna wioska nie jest tym miejscem, w którym powinna pozostać. Postanowiła więc wyruszyć na wędrówkę poszukiwania własnej życiowej drogi. Miała wiele przygód, doświadczyła wielu niezwykłych wydarzeń i… dotarła do kresu swego przeznaczenia. Na jej drodze stanęła starsza zielarka – babcia Adela i jej wnuk – Jerzy. I babcia Adela miała swoje tajemnice… Posiadała niezwykły dar – potrafiła leczyć ludzi, przygotowując mieszanki z ziół. Jednak od pewnego czasu porzuciła to zajęcie. Jaką rolę w jej życiu odegra Anna?


Przenikające się światy, dusza, która niczym motyl porusza się i trzepie skrzydełkami wewnątrz ludzkiego ciała, niezwykłe Istoty, które nie ukazują się wszystkim, świat przyrody, praca, miłość, poświęcenie – to wszystko znajdziemy w tej książce.

Każdego dnia spotykamy nowych ludzi. Czasem ich zauważamy, czasem nie zastanawiamy się nad tym w ogóle. Jednak czy zastanawialiśmy się kiedykolwiek nad tym, czy możliwe jest, aby tuż obok, a tak naprawdę to w tym samym miejscu istniał zupełnie inny świat – taki niewidzialny, zamieszkały przez niezwykłe Istoty, które niejednokrotnie ingerują w nasze ziemskie życie?...

więcej Pokaż mimo to

12
avatar
9
9

Na półkach:

Biała wieszczbiarka, która nigdy nie robi kupy.

Biała wieszczbiarka, która nigdy nie robi kupy.

Pokaż mimo to

0

Cytaty

Więcej
Małgorzata Król Biała Wieszczbiarka Zobacz więcej
Małgorzata Król Biała Wieszczbiarka Zobacz więcej
Małgorzata Król Biała Wieszczbiarka Zobacz więcej
Więcej
Reklama
zgłoś błąd