Practical Psychic Self-Defense: Understanding and Surviving Unseen Influences

Wydawnictwo: Hampton Roads Publishing Company
Wojtek

Czy Twoje myśli są naprawdę Twoje? Czy kierujesz się naprawdę swoimi potrzebami? A może jednak nie, jak twierdzi australijski badacz zjawisk parapsychicznych Robert Bruce. Wokół nas nie ma tylko dobrych Aniołów, poza granicami naszych zmysłów krążą również istoty Negatywne - Negi i mają one wpływ na nasze życie większe, niż może Ci się wydawać. Książka Bruca to nie tylko informacje o tym, co nam zagraża, ale też przedstawienie praktycznych metod obrony przed stworzeniami spoza granicy poznania.

Paweł Rejdak | 2015-12-07
Ezokultus | 2011-03-02