Dynamika astralna. Kompendium wiedzy o doświadczeniach poza ciałem

Tłumaczenie: Dariusz Rudziński
Wydawnictwo: Illuminatio
Astral Dynamics: The Complete Book of Out-Of-Body Experiences
Dariusz Rudziński, OOBE, ezoteryka, sny
poradniki
Precious

Projekcja astralna to technika, dzięki której twoja dusza może odkrywać świat w czasie, gdy twoje ciało odpoczywa. Jeśli kiedykolwiek chciałeś tego spróbować i pragniesz stać się jednym z turystów astralnych, sięgnij po ten przewodnik. "Dynamika astralna" nauczy cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pomyślnie podróżować poza ciałem. Odkryje przed tobą fizyką w niefizycznym świecie i...

"Dynamika astralna" nauczy cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pomyślnie podróżować poza ciałem. Odkryje przed tobą fizyką w niefizycznym świecie i dostarczy przydatnych wskazówek o metodach, jak wyjść z ciała, poruszać się w płaszczyźnie astralnej oraz wrócić bezpiecznie do swojego ciała z ekscytującymi wspomnieniami.

Książka spisana prostym, zrozumiałym dla każdego językiem, skierowana jest zarówno dla osób doświadczonych w zakresie projekcji astralnych, całkowitych nowicjuszy, czystych teoretyków, jak i sceptyków.

Możesz więcej niż twoje ciało jest w stanie zrobić!

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2015

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Shetani | 2016-03-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Rok 2016
Przeczytana: 11 marca 2016

W całym swoim życiu spotkałam się już z wieloma książkami na temat OBE, czyli Out of Body Experience. Jest to zjawisko polegające na opuszczeniu ciała fizycznego i przeniesienia się na poziom astralny. Nie da się ukryć, że wiele z tych publikacji było do siebie bardzo podobnych, co nie zawsze wywoływało we mnie pozytywne odczucia. Inaczej sprawa wygląda w przypadku książki Roberta Bruce’a, „Dynamika astralna”.

Sięgając po tę pozycję byłam nieco przerażona, bowiem liczy ona sobie ponad 400 stron. Do tej pory wszystkie książki osadzone w tej tematyce, z którymi się spotykałam, liczyły sobie plus/minus 200 stron, były dosyć krótkie i za dużo nowego nie wnosiły. Z drugiej jednak strony pojawiła się u mnie spora ciekawość dotycząca tego, co znajdę w tej książce. Liczyłam na zupełnie nowe, innowacyjne podejście do tematu, a również na konkretne i wyczerpujące informacje dotyczące zjawiska projekcji astralnej, i nie zawiodłam się, bowiem Robert Bruce jest naprawdę wielkim znawcą tego...