Zgłosuj na książki roku 2017
Les Malheurs de Sophie
fruta28

Zosia (Anais Demoustier) nie jest grzecznym dzieckiem. Nie słucha mamy ani taty i robi zawsze tylko to, co podpowie jej wyobraźnia. A ta podsuwa jej najbardziej niesamowite historie i coraz dziwniejsze zabawy, przez które Zosia często wpada w tarapaty.

źródło opisu: Firma Księgarska Olesiejuk, 2016

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Agnieszka | 2017-11-29
Przeczytana: 28 listopada 2017

"Dobrze postąpiłaś, wyznając mi swoją winę.
Kłamstwa tylko powiększyłyby jej rozmiary"

Tytułowa bohaterka - Zosia - ciągle wpada w tarapaty. Ale czegóż się spodziewać, od czteroletniego dziecka? Książka taka sobie, choć pokazująca niewątpliwie, że każdy uczynek niesie za sobą jakieś konsekwencje.

Laura_S | 2017-07-20
Przeczytana: 28 czerwca 2017