poezja
Elevander

Antologia "Slang" jest pierwszą zbiorową publikacją Studium Literacko-Artystycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, w której zawarty jest najciekawszy dorobek poetycki absolwentów wszystkich roczników SLA. Autorami wierszy są: Przemysław Owczarek, Anna Piekara, Justyna Tomska, Ewa Wawrzyńska, Anna Tomaszewska, Katarzyna Ewa Zdanowicz, Marcin Siwek, Radosław Medard, Waldemar Mogielnicki,...

Autorami wierszy są: Przemysław Owczarek, Anna Piekara, Justyna Tomska, Ewa Wawrzyńska, Anna Tomaszewska, Katarzyna Ewa Zdanowicz, Marcin Siwek, Radosław Medard, Waldemar Mogielnicki, Katarzyna Jakubiak, Ewa Sonnenberg oraz Karol Maliszewski.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa