Rewolucja w odchudzaniu

Wydawnictwo: Petrus
poradniki

Chimiak Źanna PETRUS Rok wydania 2009 Stron: 158 Format: 14.0x20.0cm Oprawa: MiękkaJaka jest tajemnica udanej diety? Dlaczego jedni odnoszą sukces, a inni pozostają ze swoim zbędnymi ?kilogramami?? W jakich daniach tkwi niebezpieczeństwo choroby? Książka daje odpowiedź na te pytania, które stawia sobie współczesny człowiek zagubiony w cywilizacji, nie potrafiący zapanować nad swoim ciałem. Idąc śladem naszych związków z naturą i czerpiąc wiedzę ze starożytnej i współczesnej wiedzy na temat ciała człowieka, autorka pokazuje jak zaplanować swoją dietę w oparciu o ?księżycowy zegar życia?. Okazuje się bowiem, że tak jak wielki ocean podlega wpływom naszego jedynego satelity w swoich przypływach i odpływach, tak również ciało człowieka ulega odwiecznym rytmom natury związanym z Księżycem. Ważne jest także to, co jemy i kiedy. Autorka, analizując poszczególne dary natury w oparciu o ich skład i kaloryczność, wskazuje na najlepsze i najzdrowsze produkty, które powinny być składnikiem każdego posiłku. W książce znajdzie czytelnik szczegółowe opisy różnych diet i mnóstwo smacznych przepisów kulinarnych z nimi związanych, a tabele i zestawienia pomogą dobrać optymalną dietę dla każdego.

Rachelle | 2016-03-17