Tacierzyństwo. Zostaniesz tatusiem i wszystko się zmienia

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Można być ojcem, lecz czymś zupełnie wyjątkowym jest być tatusiem. Autor, ojciec czworga dzieci, nie idealizuje relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi. Nie ukrywa, że opanowanie gromadki maluchów, a jednocześnie szanowanie ich indywidualności jest poważnym wyzwaniem. Wychowując dzieci w duchu przestrzegania określonych zasad uczy tolerancji, szacunku dla tradycji, pracy i wrażliwości na...

Można być ojcem, lecz czymś zupełnie wyjątkowym jest być tatusiem.

Autor, ojciec czworga dzieci, nie idealizuje relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi. Nie ukrywa, że opanowanie gromadki maluchów, a jednocześnie szanowanie ich indywidualności jest poważnym wyzwaniem. Wychowując dzieci w duchu przestrzegania określonych zasad uczy tolerancji, szacunku dla tradycji, pracy i wrażliwości na przyrodę.
Ta niezwykła, nieco autoironiczna książka jest świetną lekturą dla obecnych i przyszłych rodziców.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl