Ależ oczywiście, że leczymy mrówniki!

Wydawnictwo: JNBT Jeździectwo Naturalne bez Tajemnic
Yes, We Treat Aardvarks. Stories From an Extraordinary Veterinary Practice
9788392002529
wererynarz, zwierzęta, weterynaria
żabot

Podtytuł tej pogodnej książki to "Opowiadania z niezwykłej praktyki weterynaryjnej". Dr Miller z wrodzoną sobie swadą wprowadza nas w świat, w jakim spędził większość swego życia - niosąc pomoc różnym zwierzętom, a często także i ich opiekunom. Dr Robert Miller jest znany przede wszystkim koniarzom na całym świecie. Jest autorem szkolenia imprintingowego żrebiąt, które od kilku lat coraz...

Dr Robert Miller jest znany przede wszystkim koniarzom na całym świecie. Jest autorem szkolenia imprintingowego żrebiąt, które od kilku lat coraz szerzej stosowane jest także w Polsce, ułatwiając życie zarówno koniom, jak i osobom, które się nimi opiekują. Od lat także cierpliwie tłumaczy podstawy zachowań stadnych koni - umożliwiając osobom zainteresowanym lepsze zrozumienie tych niezwykłych zwierząt a także bezpieczniejsze i efektywniejsze obcowanie z nimi. Pisze o nich w swoich książkach (jak np. "Sekrety końskiego umysłu" i "Jeździectwo naturalne bez tajemnic" dostępne w przekładzie na język polski), w artykułach dla różnych czasopism "końskich" oraz na jego stronie internetowej www.robertmmiller.com, a także opowiada w ramach wykładów i seminariów prowadzonych na całym świecie.

Tym razem dr Miller opowiada o swoich doświadczeniach w pracy nie tylko z końmi, ale i innymi zwierzętami. I choć w książce znajdziemy także chwile smutne, których nie da się uniknąć w zawodzie weterynarza, to jednak całość jest bardzo ciepła i pełna humorystycznych spostrzeżeń, z których słynie autor. To książka pełna miłości do świata przyrody i do ludzi. To książka, która wywołuje uśmiech (a czasami nawet napady śmiechu..) i nastraja niezwykle optymistycznie!

źródło opisu: http://jnshop.pl/product_info.php?cPath=5_14&products_id=406

źródło okładki: zdjęcie autorskie