Miłosna historia o nieszczęściu i grze uczuć

Okładka książki Miłosna historia o nieszczęściu i grze uczuć
Chise Ogawa Wydawnictwo: Dango Seria: mochiko by DANGO komiksy
komiksy
mochiko by DANGO
Gosan de Fukou na Gojitsudan 誤算で不幸な恋話
Dango
2021-06-11
2021-06-11
Kinga Zielińska
Komedia Romans Josei Uczniowie/studenc +18 Nagość Seks Japonia Współczesność Realizm Shounen-ai/yaoi

Tomik to zbiór luźnych historyjek, są one powiązane, ale głownie tym, że te same postacie. Dużo scen ero, czasami zawiewa bdsm.

Przyjemny dodatek do dwóch poprzednich tomów. Zawiera także kilka pobocznych historii, które autorka zebrała w jednym tomiku. Ciekawa pozycja dla każdego fana Chise Ogawy.

Dodaj cytat z książki Miłosna historia o nieszczęściu i grze uczuć