Moje Sławatycze

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historia
Ariel_O

Ariel_O | 2017-07-30

Książka stanowi wartościową refleksję nad przeszłymi i współczesnymi pokoleniami Sławatycz - niewielkiej miejscowości na wschodzie Polski o bogatej, wielokulturowej historii i tradycji. Kreśląc sylwetki zasłużonych postaci, wydobywa ich Autor często z mroków zapomnienia. W tej i innych swych książkach Krzysztof Gruszkowski że także w osadach, do których "trudno dotrzeć", odnaleźć można ślady wielkiej i małej, a zawsze interesującej, historii.

Na półkach