Chi Running rewolucja w bieganiu

Wydawnictwo: Buk Rower
biegi, tai chi
sport

Metoda Chi Running to alternatywa dla biegania siłowego. Opiera się na liczącej wieki zasadzie tai-chi: mniej to więcej. Dzięki tej technice każdy biegacz jest swoim najlepszym przyjacielem, nauczycielem i przewodnikiem. Chi Running pozwala się wyciszysz, a jednocześnie być pełnym energii.

Damian | 2013-10-23

Bardzo ciekawie i w prostym języku napisana książka. Przygotowuje początkującego, jednocześnie może naprowadzić zaawansowanego biegacza. Podane są przykłady ćwiczeń przed i po bieganiu jak również przygotowujące do tego sportu. Napisano na co zwracać uwagę w trakcie biegu, jak wyćwiczyć odpowiednią postawę (dokuczały mi bóle pleców w trakcie biegu, a dzięki tej książce problem znikł) Również znajdziemy temat o odpowiednim odżywianiu i nawadnianiu ciała) I przykłady różnych przypadków biegaczy z którymi autor miał do czynienia. W skrócie wszystko o bieganiu co powinniśmy wiedzieć. Przynajmniej ja tak uważam :)

basia888 | 2015-12-03
Arkadiusz Król | 2014-08-23