Jak zdobyć pieniądze, mądrość i wolność

Wydawnictwo: G+J
poradniki

Dlaczego niektórym osobom łatwiej przychodzi zarobienie pieniędzya Nie dzieje się tak przecież dlatego, że są inteligentniejsi czy więcej pracują. To proste a myślą i działają zupełnie inaczej niż większość społeczeństwa. McKenna przeprowadził badania wśród ludzi bogatych a również bogatych dzięki jakości swego życia. W tej książce przedstawił sprawdzone zasady bycia bogatym, dzięki którym twój świat zmieni się całkowicie. zarabianie pieniędzy jest bowiem umiejętnością, a bycie bogatym a prawdziwą sztuką. Ta książka pomoże rozwinąć tę umiejętność i osiągnąć mistrzostwo w sztuce życia, w którym będzie więcej mądrej wolności i wspaniałych pasji.

Maria Tarczyńska | 2013-09-17

Jak dla mnie jedna z najlepszych książek o psychologii pieniędzy. Kto przerobił solidnie wie, że działa rewelacyjnie.

Gandalf_theblue | 2014-09-12
mjuzo6 | 2014-05-22