Doskonałe przyjęcia

Wydawnictwo: Rebis
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Dzięki tej książce czytelnik dowie się, jak zaplanować i urządzić przyjęcie doskonałe i wprawić w zachwyt i zdumienie swoich gości. Autorka zawarła w niej mnóstwo praktycznych wskazówek i sprytnych sztuczek, które przydadzą się każdemu, bo przecież wszyscy od czasu do czasu jesteśmy zmuszeni do podejmowania gości lub zorganizowania rodzinnej uroczystości. Dzięki tej wspaniałej książce każdy z nas będzie umiał oczarować przyjaciół i zorganizować przyjęcie, które na długo zapadnie im w pamięci. Wykorzystaj jeden z naszych pomysłów...Pamiętajcie: jeden dobry pomysł może zmienić twoje życie?Lizzie O?Prey pisze o wspólnym spędzaniu czasu, urządzaniu domów i projektowaniu wnętrz. Była zastępcą redaktora naczelnego w czasopiśmie ?Inspirations?, nim zaczęła pisać do wielu różnych czasopism, m.in ?The Party Magazine?, ?Perfect Home?, ?Home, Real Homes?, ?House Beautiful?, ?Essential Kitchens?, ?Bathrooms and Bedrooms and Country Mouse& Home?Przyjrzyj się sobie. Przeczytałeś mnóstwo fachowych artykułów, kupiłeś kilka książek na podobny temat, ale wciąż brakuje ci życiowych porad, które możesz usłyszeć tylko od ?weteranów branży?. Ta książka wychodzi naprzeciw twoim potrzebom. Zawarte w niej pomysły są wynikiem doświadczenia i fachowej wiedzy autorów. Znajdziesz w niej najlepsze rady i wskazówki, dzięki którym olśnisz swoich przyjaciół.

Bebe | 2013-08-12
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Dla mnie rzeczywistość życia autorki to zupełnie inny świat, nie mniej jednak kilka jej sugestii wzięłam sobie do serca. Miszmasz pomysłów, wskazówek i rad na udane przyjęcia, który pozostał w mojej głowie po lekturze książki można znaleźć na moim blogu (http://rzeczyzebrane.blogspot.com/2013/08/doskonae-przyjecia.html)

iwonag8 | 2018-01-27
enka192 | 2015-12-16