1000 pomysłów na dom

Wydawnictwo: Muza
1000 Home Idea
poradniki

Przystępując do pracy nad planowaniem urządzenia domu, czy wprowadzeniem do niego jakichś pomysłowych rozwiązań, powinniśmy mieć świadomość, że ktoś robił to już wcześniej. Kiedy odwiedzamy inne domy, zdajemy sobie sprawę, że to najlepszy sposób, by podchwycić dobre pomysły gdyby tylko można było przechować je na później; gdyby znaleźć ich tak wiele, by mieć swobodny wybór przy rozwiązywaniu każdego problemu w naszym domu, wobec jakiego kiedyś zapewne staniemy; gdyby można zebrać je wszystkie w formie albumu pomysłów na dom. I oto spełniły się twoje życzenia. Masz właśnie w rękach książkę, która jest efektem trzydziestu lat odwiedzania różnych domów i oglądania ich okiem projektanta, by wytropić najbardziej zmyślne rozwiązania, najlepsze podpowiedzi, najoryginalniejsze wybory, i by w końcu przedstawić je wszystkie w postaci najobszerniejszej kolekcji pomysłów na dom, o jakiej dotąd można było tylko pomarzyć. ? Drzwi i okna ? Podłogi ? Schody ? Kuchnie i jadalnie ? Półki, regały ? Szafy, kredensy, komody ? Kąciki, narożniki ? Ściany

Aghama | 2014-07-10
Na półkach: 2014, Przeczytane