Zakazane śledztwo

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Magnat

Śledztwo w sprawie zamachu na Jana Pawła II jak żadne inne w historii zasługuje na miano "zakazanego śledztwa". Służby specjalne państw komunistycznych były zdeterminowane, aby zrobić wszystko, by prawda o międzynarodowym spisku na życie papieża - Polaka nigdy nie ujrzała światła dziennego. Dlatego rozpoczęły wielką operację zacierania śladów, używając dezinformacji, kłamstw, zabójstw, podwójnych agentów, uprowadzeń i "seryjnych samobójstw". Ta książka jest o tym jak z wielkim trudem dochodzono do prawdy. Ale i o tym jak z jeszcze większym trudem to dochodzenie torpedowano.

źródło opisu: Gandalf.com.pl

źródło okładki: Gandalf.com.pl

Magnat | 2017-05-28
Przeczytana: 28 maja 2017

Czyta sie swietnie, masa szczegölöw o ktörych sie nie möwilo,lub szeptalo.
Kryminal pod poduche :)

książek: 20736