Armagedon

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Cykl: Czasy Ostateczne (tom 11)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Armageddon
Chrześcijaństwo, Szatan

Antychryst, nie mogąc wedrzeć się do schronienia Ocalonych w Petrze, postanawia przestudiować biblijne proroctwa dotyczące końca czasów. Dochodzi do wniosku, że skoro poznał Boże plany, to łatwo przechytrzy Świętego i ostatecznie zwycięży. Zamierza więc rzucić Bogu Najwyższemu wyzwanie. Wysyła w świat trzy demony, by zgromadzić pod Armagedonem największą w historii ludzkości armię. Wierni dotąd Chrystusowi ludzie nie dysponują wielkimi środkami technicznymi do swojej obrony. Towarzyszy im za to Boża Moc. Światu jest potrzebne również ich osobiste świadectwo wierności. Czy w chwili największej próby zdecydują się oddać swe życie na dowód prawdy, czy też odstąpią od Boga, rozczarowani tym, że muszą doświadczać takich przeciwności? Trzymająca w napięciu powieść o ostatnich miesiącach Czasów Ostatecznych nie rozczaruje nikogo. Ten thriller polityczno-religijny jest czytany z zapartym tchem na całym świecie. W wielu krajach powstają nawet grupy dyskusyjne obserwujące współczesne wydarzenia społeczno-polityczne przez pryzmat zarysowanych w powieści nadchodzących wydarzeń. Sprzedaż tego tytułu sięgnęła 160 milionów egzemplarzy na całym świecie!

źródło opisu: http://www.vocatio.com.pl/

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/