Na zdrowie

Wydawnictwo: Mag

Akcja toczy się w mieście Newdon (Londyn w innej rzeczywistości), gdzie żyją ludzie, elfy, krasnoludy, gnomy, żywe trupy, smoki i inne dziwne stworzenia. Newdon nie ma przeszłości, żyjące tam istoty nie mają korzeni, nie mają wspomnień, nie znają innych miast. Newdon jest wyizolowany, zasnuty wieczną mgłą, niewyraźny, jakby niedbały szkic pisarza. Ciągle pada tam deszcz albo śnieg.

Dzwiedziu | 2016-09-19
Przeczytana: 16 września 2016

W ogólnym podsumowaniu książka jest dobra i warto ją przeczytać - jest nieco filozoficzna, ale w świecie fantasy.

Jednego czego mi brakowało to takie rozpędu - od początku do końca.
Tytuł ten miał momenty przez całą książkę, które wciągały.

Zadaje sobie pytanie - czy poleciłbym komuś przeczytanie tej książki?
Odpowiedź brzmi : tak. Warto. Chociażby dlatego, że nieco wybija się z kanonu swoim głównym bohaterem.

karla_6 | 2015-02-15
Przeczytana: 10 lutego 2015

Dobra, ciekawa i zabawna książka z dobrym zakończeniem - takim bardziej na serio, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Jedna wada; w pewnym momencie akcja była przewidywalna i schematyczna. W każdym razie polecam bo warto przeczytać tę pozycję, a książka jest niestety bardzo mało popularna.

diskape | 2016-05-29
drago_mira | 2016-04-25