Dobre maniery są super

Tłumaczenie: Anna Jezierska
Wydawnictwo: Esteri
Manners Can Be Fun
ESTERI

Nauka dobrych manier wcale nie musi dręczyć i zanudzać Niezwykle zabawne rysunki autorstwa Munro Leafa oraz uroczy tekst sprawiają, że podstawowe zasady grzeczności i życzliwości stają się łatwe do zapamiętania, a bohaterowie, tacy jak PAN JA MUSZĘ BYĆ PIERWSZY czy JĘCZYDUSZA, wywołują salwy śmiechu. Sięgając do sedna sprawy – do sensu dobrych manier – Munro Leaf zaoferował rodzicom i dzieciom...

Nauka dobrych manier wcale nie musi dręczyć i zanudzać
Sięgając do sedna sprawy – do sensu dobrych manier – Munro Leaf zaoferował rodzicom i dzieciom nieocenioną pomoc – dziecięcą klasykę, dzieło, które jest aktualne dziś tak samo, jak było dawniej. Ten wesoły „przewodnik po zasadach dobrego wychowania” będzie z pewnością „miłym gościem” w domu każdego dziecka.

źródło opisu: https://esteri.pl/ksiazka/dobre-maniery-sa-super

źródło okładki: https://esteri.pl/ksiazka/dobre-maniery-sa-super