Mycie zębów jest super

Tłumaczenie: Anna Jezierska
Wydawnictwo: Esteri
Brushing your teeth can be fun and lots of other good ideas for how to grow up healthy, strong and smart
ESTERI

Mycie zębów jest super oraz mnóstwo wspaniałych pomysłów jak zadziwić swoim zdrowiem, siłą i błyskotliwością Wesołe rysunki Munro Leafa i dowcipny tekst sprawiają, że mali i duzi czytelnicy nie mają wątpliwości, że zarówno bycie zdrowym, jak i zdrowy rozsądek są super. Ten wesoły podręcznik higieny może stać się nieocenioną pomocą w dobrze znanych sporach z dziećmi na temat znaczenia zdrowia....

Wesołe rysunki Munro Leafa i dowcipny tekst sprawiają, że mali i duzi czytelnicy nie mają wątpliwości, że zarówno bycie zdrowym, jak i zdrowy rozsądek są super. Ten wesoły podręcznik higieny może stać się nieocenioną pomocą w dobrze znanych sporach z dziećmi na temat znaczenia zdrowia. Nie możesz pozwolić sobie na to, by Twoje dziecko nie poznało tej książki!
BYCIE ZDROWYM jest grą, w którą warto się bawić

źródło opisu: https://esteri.pl/ksiazka/mycie-zebow-jest-super

źródło okładki: https://esteri.pl/ksiazka/mycie-zebow-jest-super