Brat Elia. Stygmatyk, który sfotografował Jezusa

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Suerte

Żyje wśród nas człowiek, który nosi na swoim ciele rany Chrystusa. Co tydzień, w nocy z czwartku na piątek, otwierają się one i krwawią. Stygmatyk Elia Cataldo doświadcza też widzeń aniołów, Matki Bożej i Jezusa. Z tymi widzeniami związana jest historia niezwykłego wizerunku Pana Jezusa, który ukazał się na fotografii zrobionej na polecenie stygmatyka. Co Pan Bóg chce powiedzieć współczesnemu człowiekowi przez te niezwykłe znaki?

Niewielka książka poświęcona żyjącemu stygmatykowi br. Elia Cataldo. Od dzieciństwa towarzyszą mu niezwykłe fenomeny, wizje i cuda. W chwili wstąpienia do nowicjatu kapucynów, otrzymał stygmaty – na głowie, rękach, boku i nogach. Otwierają się one i krwawią od Wielkiego Czwartku do Wielkiej Soboty. Brat Elia twierdzi, że ma widzenia Maryi, Jezusa i Aniołów.

źródło opisu: www,wydawnictwom.pl

źródło okładki: www,wydawnictwom.pl

fianiebieska | 2017-05-31
Przeczytana: 31 maja 2017

Historia życia brata Elii przedstawiona w tej niewielkiej książce, jest tak niezwykła, że aż trudno w nią uwierzyć. Ponieważ brat Elia żyje i kościół ostrożnie podchodzi do jego wizji, stygmatów i cudów, mnie również ta historia nie przekonuje do końca. Pozostaję z mieszanymi uczuciami, choć całym sercem bym chciała wierzyć, że to prawda.

gosiagosia18 | 2017-10-23
Przeczytana: 22 października 2017