Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
poradniki
LubimyCzytać

"Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na to by w każdym momencie życia wyglądać dobrze, a nawet lepiej niż wskazywałaby na to metryka [...]. W tej książce zdradzę  na to sprawdzone sposoby  – te, które działają i w które absolutnie wierzę". Dr Marcin Ambroziak zaprasza w podróż po świecie medycyny estetycznej! Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, stworzył pierwszy...

Dr Marcin Ambroziak zaprasza w podróż po świecie medycyny estetycznej! Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, stworzył pierwszy kompleksowy poradnik, w którym w przyjazny sposób opisuje skomplikowane zabiegi i wyjaśnia zawiłości lekarskiej terminologii.
W książce przedstawia procedury korygujące konkretne mankamenty urody, jak i te, które pozwolą po prostu dłużej cieszyć się młodym wyglądem.
PRZEGLĄD ZABIEGÓW * OCENA ICH SKUTECZNOŚCI * PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI * PORADY DLA PAŃ I PANÓW * FAKTY I MITY * METODY DOBRANE DO WIEKU

źródło opisu: Edipresse

źródło okładki: Edipresse