8320031079
zdrowie, medycyna

Podręcznik zawiera słownictwo, teksty oraz typowe konstrukcje gramatyczne używane w języku farmaceutycznym naukowym i potocznym, z uwzględnieniem różnorodnych zastosowań: konferencje, korespondencje, prezentacje leków, rozmowy handlowe, wykorzystanie nowoczesnych form wymiany informacji, jak: faks, e-mail, internet.Odbiorcy: studenci i absolwenci wydziałów farmacji i analityki medycznej oraz farmaceutycznych studiów pomaturalnych. Rok wydania: 2005;

Luba Adamska | 2012-09-30
Greta | 2012-07-06