Być szczupłym i sytym o zdrowym odżywianiu się Z MEDYCYNĄ NA TY

Wydawnictwo: Ex Libris
zdrowie, medycyna

Poradnik poświęcony problemom związanym z żywieniem. Autorka przedstawia dwie diametralnie różniące się od siebie diety; jedna z nich jest przeznaczona dla wielbicieli warzyw i owoców, druga dla typowych mięsożerców. Wspólną cechą obu jest zwrócenie uwagi na to, które produkty można ze sobą łączyć, a których nie. Oprócz opisu zasad, na których opierają się diety, oraz ich wpływu na zdrowie i wygląd, w książce zamieszczono propozycje jadłospisów, przepisy na smaczne i pożywne dania, a także wskazówki na temat tego, w jakich warunkach jeść, aby przynosiło to pożytek i przyjemność. Rok wydania: 2005;

Chaoticreader | 2016-04-30
Izabela | 2013-06-19