Dyskusje o książce Turcja: obłęd i melancholia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w (długi) weekend
Świetna  😀 bardziej przypadła mi do gustu niż "Zanim wystygnie kawa" 🙂
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (STYCZEŃ 2020)
Jak idę do biblioteki, to przynoszę stosy cudeniek  Cena złudzeń Cena złudzeń  Dama w jedwabnej sukni Dama w jedwabnej sukni  Greta Garbo i Salka Viertel. Historia niezwykłego związku Greta...
2007
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2019)
 Gdzie się cis nad grobem schyla Gdzie się cis nad grobem schyla  Obelisk kładzie się cieniem Obelisk kładzie się cieniem  Trzykroć wrzasnął kocur szary Trzykroć...
5 lata temu
Czytamy w Święta
a ja mam wolny weekend na zwolnieniu więc mam ambitne plan przeczytać  Cytrynowy sad Cytrynowy sad  Nie i tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską Nie i tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską
6 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2017 roku
Książki Khaleda Hosseini rzeczywiście zachwycają. :-)
6 lata temu