Miranda

Książka 17-letniego autora prezentuje nowatorskie spojrzenie na syndrom nadpobudliwości psychoruchowej. To arcyciekawe wspomnienia młodego człowieka, który w przystępny i dowcipny sposób opowiada o swoim życiu z ADHD, udowadniając, iż przypadłość ta nie zawsze musi przysparzać problemów tym, którzy są nią dotknięci oraz ich bliskim. Jego historia inspiruje i dodaje otuchy milionom młodych ludzi, a także ich rodzicom, nauczycielom i kolegom. Bardzo osobistym opisom sytuacji, problemów i konfliktów towarzyszą przydatne praktyczne informacje o tym, jak radzić sobie z często niszczycielskimi objawami oraz upośledzeniami towarzyszącymi ADHD. To obowiązkowa lektura dla ludzi w każdym wieku, zainteresowanych ADHD, chorobami umysłowymi, terapią oraz radzeniem sobie w życiu na przekór wszelkim przeciwnościom.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/moje-kochane-adhd/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/moje-kochane-adhd/