Kopalnia - Sztuka futbolu #04

Okładka książki Kopalnia - Sztuka futbolu #04 Łukasz Hassliebe, Piotr Jagielski, Izabela Koprowiak, Olgierd Kwiatkowski, Michał Okoński, Rafał Stec, Michał Szadkowski, Stefan Szczepłek, Marek Wawrzynowski, Paweł Wilkowicz, Jonathan Wilson
Okładka książki Kopalnia - Sztuka futbolu #04
Łukasz HassliebePiotr Jagielski Wydawnictwo: Kopalnia sport
sport
Kopalnia
2017-03-01
2017-03-01
sport piłka nożna sztuka futbolu

Okładka książki Kopalnia - Sztuka futbolu Alex Bellos, Paweł Czado, Ulrich Hesse, Wojciech Kuczok, Michał Okoński, Rafał Stec, Stefan Szczepłek, Marek Wawrzynowski
Kopalnia - Szt... Alex Bellos, Paweł ...
Okładka książki Futbonomia Simon Kuper, Stefan Szymański
Futbonomia Simon Kuper, Stefan...
Okładka książki AC Milan. Nieśmiertelni. Historia legendarnej drużyny Luigi Garlando, Arrigo Sacchi
AC Milan. Nieś... Luigi Garlando, Arr...

Kolejna część wspaniałej serii artykułów o futbolu. Tym razem o pięknie, rozumianym w różny sposób. Jak zawsze wysoki poziom artykułów i masa ciekawych historii. Polecam prawdziwym fanom futbolu.

Nierówna książka, w porównaniu do pozostałych edycji wyjątkowo nierówna, wspaniałe teksty przeplatane słabymi lub takimi na które szkoda czasy

Autorzy Kopalni zawsze potrafią przybliżyć czytelnikowi niesamowicie interesujące historie, ale mam wrażenie, że zarówno ta część, jak i jej poprzedniczka odbiegają nieco od poziomu wyznaczonego przez pierwsze dwie części. Trudno zresztą jest nawiązać do tak poczytnych historii. Niemniej, wciąż jest to topowe wydawnictwo, a mnogość autorów i form stanowi atrybut tej książki. Dla fanów piłki takie książki powinny być niczym szkolna lektura, którą każdy musi (powinien) przeczytać.

• Sport
  • Piłka nożna