Kopalnia - Sztuka futbolu #04

Kopalnia
sport piłka nożna sztuka futbolu
sport
sport piłka nożna sztuka futbolu

Autorzy Kopalni zawsze potrafią przybliżyć czytelnikowi niesamowicie interesujące historie, ale mam wrażenie, że zarówno ta część, jak i jej poprzedniczka odbiegają nieco od poziomu wyznaczonego przez pierwsze dwie części. Trudno zresztą jest nawiązać do tak poczytnych historii. Niemniej, wciąż jest to topowe wydawnictwo, a mnogość autorów i form stanowi atrybut tej...

• Piłka nożna
  • Sport