Zielarskie kuracje na 100 dolegliwości seniorów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników
zdrowie, medycyna

PORADNIK ZAWIERA: ponad 200 praktycznych recept zielarskich na różnorakie najskuteczniejsze kuracje domowe leczące wiele uciążliwych pospolitych dolegliwości reumatycznych, przeziębieniowych od kaszlu, kataru począwszy, na grypie, zapaleniach oskrzeli, migdałów skończywszy, także chorób nerek m.in. kamienie nerkowe. przepisy szczegółowe sporządzania leków, przeprowadzania kuracji zielarskich oraz wykorzystania uzdrawiających sił różnych pokarmów i sił natury. praktyczne porady i wskazówki naturalistów i medycyny naturalnej jak uchronić się przed przeziębieniem, reumatyzmem, kamieniami nerkowaymi, usprawnić pracę nerek.

Hiady | 2013-09-01