Jak wiązać krawaty

Tłumaczenie: Anna Ferdek
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MAK
Krawattenknoten. Schritt fur Schritt zur schonen Bindung
poradniki

Do każdego kołnierzyka Sposobów wiązania krawatów jest o wiele więcej, niż wyobraża to sobie niejeden mężczyzna. Książeczka ta zawiera praktyczne wskazówki dotyczące efektownych wiązań muszek, krawatów i szali. - Wszystkie rodzaje węzłów objaśniono krok po kroku zarówna na ilustracjach jak i w opisach. - Węzły na każdą okazję - od biura do uroczystości ślubnej, dla stawiających w biznesie...

Do każdego kołnierzyka
- Węzły na każdą okazję - od biura do uroczystości ślubnej, dla stawiających w biznesie pierwsze kroki i dla "ludzi sukcesu".
- Nieodzowny upominek dla Niego, który także Jej nie pozostawi obojętnej.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza MAK 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie