Dar uzdrawiania. Jak odkryć i wykorzystać swoje naturalne zd

Wydawnictwo: Medium
zdrowie, medycyna

Dzięki tej książce można opanować sztukę uzdrawiania na odległość, przez telefon, samouzdrawiania, leczenia przez wizualizację, nakładanie rąk, a nawet sztukę ładowania energią przedmiotów i miejsc. Można również nauczyć się uzdrawiania naszych wcześniejszych wcieleń, które silnie wpływają na naszą obecną rzeczywistość. Każdy, kto naprawdę troszczy się o drugiego człowieka, może rozwinąć tę umiejętność i choć częściowo uwolnić naszą planetę od chorób i cierpienia.

| 2013-11-12
Przeczytana: 25 września 2010